Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Odzywał się kiedy miał na to ochotę, dość nieregularnie. A jedyną rzeczą jaką mogłam na to poradzić było czekanie, aż znów do mnie napisze. 

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Idźmy wszyscy razem w poczuciu miłości i obowiązku względem siebie. Nie zawracajmy z drogi wiodącej ku Światłu.

Miłość

znak cytatu I teraz patrzę na Ciebie, a Ty pytasz, czy nadal mnie obchodzisz, jakbym mógł przestać Cię kochać. Jakbym mógł zrezygnować z tego, co czyni mnie silniejszym niż kiedykolwiek. Nigdy nie odważyłem się dać z siebie dużo innej osobie (...) ale odkąd się poznaliśmy, cały należę do Ciebie. I będę należał jeśli mnie zechcesz.

Miłość

znak cytatu Mała, nie możesz zmusić nikogo do tego, by kochał tak bardzo, jak ty. Niektórym do szczęścia wystarczy tylko lekkie zanurzenie serca w miłości, podczas gdy ty od razu chcesz w niej tonąć.

Miłość

znak cytatu Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość– te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ci, którzy kochają sami sobie kształtują sny.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ilu byłoby zakochanych, gdyby ludzie nigdy nie słyszeli o miłości?

Miłość

znak cytatu Modlić się, to nie znaczy wiele mówić, ale wiele kochać.

Miłość

znak cytatu Całe życie szukałem idealnej kobiety. Kiedy już ją znalazłem okazało się, że ona szuka idealnego mężczyzny. (Frank Sinatra)

Miłość

znak cytatu Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep