Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kochasz brata swego albo umierasz.

Miłość

znak cytatu Modlić się, to nie znaczy wiele mówić, ale wiele kochać.

Miłość

znak cytatu Miłość wielkim darem jest... niektórzy go po prostu nie posiedli.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jestem idealny, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię "przepraszam" albo "kocham" mówię serio...

Miłość

znak cytatu Spędzaj czas tylko z tymi, którzy lubią cię bezwarunkowo. Nie marnuj go na tych, którzy lubią cię tylko wtedy, gdy warunki są odpowiednie dla nich.

Miłość

znak cytatu Nie walcz o ludzi za wszelką cenę. Jeśli ktoś odchodzi, to znaczy, że chce odejść. Trzymanie na siłę czyjejś ręki niczego nie zmieni. Pogódź się z tym, że pewne relacje jak statki upadają na dno i umierają. Że niektórzy ludzie po prostu wychodzą, zamykają za sobą drzwi i nic nie jest w stanie tego zmienić. Nic nie jest w stanie sprawić, że powrócą.

Miłość

znak cytatu Fałszywa miłość jest gorsza niż prawdziwa nienawiść.

Miłość

znak cytatu Tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości.

Miłość

znak cytatu Ci, których najtrudniej kochać, najbardziej potrzebują naszej miłości.

Miłość

znak cytatu „Pewnego dnia zobaczysz ją trzymającą za rękę kogoś innego, kto wykorzystał twoją szansę. Ona nawet cię nie zauważy, ponieważ będzie zbyt zajęta śmianiem się z jego głupiego żartu, a widzenie tego pięknego uśmiechu na jej twarzy i uświadomienie, że nie jesteś jego powodem, spali twoje serce. I wtedy do ciebie dotrze: to była ona. To zawsze była ona.”

Miłość

Zobacz więcej