Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Daj się zaskoczyć. Nie ma sensu się zamykać. Otwórz się na nieznane. Ciesz się chwilą. Czerp z dzisiejszego dnia jak najwięcej. Próbuj, bo później pozostanie tylko żal do samego siebie. Jeśli nie teraz, to kiedy? Weź się w garść. Wstań i rusz do przodu. Nałóż na twarz uśmiech. Jesteś tylko ty i całe twoje życie. Nie oszczędzaj go.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miej serce i patrzaj w serce!

Miłość

znak cytatu Miłość usprawiedliwia... narcyzm. (...) Miłość wymaga narcyzmu.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszelki gniew, wszelką nędzę i moc wszelką,złe losy zmoże, kto zbrojny miłością.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny. Choć szkołami świata obłędnie jeszczem teste. Życia gerundium jest nieodnawialne, tylko miłość przedłużuje niepokoje i powroty

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pozwól mi, Panie, być w świecie dotykalnym sakramentem Twej miłości: być Twymi ramionami, które przygarniają do siebie i spalają w miłości wszelką samotność świata.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu 

.....Czy miłość może być zła ? Jest na to zbyt wyrafinowana.....

Miłość

znak cytatu Nie sztuką jest być z byle kim. Sztuką jest długo szukać, aż znajdzie się swój ideał i zatrzyma na zawsze.

Miłość

znak cytatu W życiu nie chodzi o to, aby żyć na wysoki połysk: wygodnie, luksusowo, the best. Nie chodzi o eleganckie knajpy i najlepsze zakupy. O metki na ciuchach, dyndałki, wypasione fury, laptopy i smartfony. W życiu chodzi o ciepłą dłoń po ciężkim dniu, o wsparcie, siłę. O wspólną energię, drogę, herbatę, miłość. O kieliszek wina i emocji. Toast na szczęście. W życiu chodzi o to, aby mieć się do kogo odezwać. Aby mieć z kim milczeć. (Kaja Kowalewska)

Miłość

znak cytatu Miłość nie polega na
mądrości, to czyste

szaleństwo...

Miłość

Zobacz więcej