Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Miłość

znak cytatu Nie mów jej, a pokaż jej.  Bo uczuć nie udowadnia się słowami, a czynami, które je okazują. A uwierz mi, że nie ma nic gorszego niż wielkie słowa... i niedotrzymane obietnice.

Miłość

znak cytatu Nie wystarczy mieć dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał.

Miłość

znak cytatu Przy każdym z tych zdań maleje moja - i tak już mocno zraniona - miłość do niego.

Miłość

znak cytatu Czasami tak namieszasz, że nie możesz tego odkręcić, nieważne jak bardzo byś się starał. I to prawda, że niektóre zdarzenia odciskają piętno na reszcie Twojego życia. Więc dlatego się poddasz? Nie... ! Nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Miłość

znak cytatu Trzeba być trochę podobnym, by się rozumieć i nieco różnym, by się kochać.

Miłość

znak cytatu Miłość czerpie siłę z niedożywienia, a umiera z przesytu.

Miłość

znak cytatu Miłość nie jedno ma imię i nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.

Miłość

znak cytatu Jeżeli Ci na kimś zależy, to akceptujesz go w pełni, ze wszystkimi wadami.

Miłość

znak cytatu Kiedyś, jak tata wracał do domu po całym dniu na budowie, wyglądał jak heros. Teraz był wykończonym jakby go przejechał buldożer. Gdy byłyśmy małe, wspinałyśmy się na niego. Teraz boję się, że kiedy się zbliżę, poślizgnę się na smutku, który w sobie nosi.

Miłość

Zobacz więcej