Miłość nie zawsze jest tym, co pozostaje niezmienne. Wiele osób zwyczajnie traci swoje uczucia do drugiej osoby. W większości przypadków jest to dość jasne i to czujemy. Zdarza się jednak, że pozostajemy ślepi na sygnały i wmawiamy sobie, że wszystko jest po staremu. Warto jednak mieć na uwadze pewne znaki, które jasno mówią o tym, że nasz partner przestał nas kochać.

Wasza wspólna przyszłość wisi w zawieszeniu

Pary, które się kochają, naturalnie wspólnie budują swoją przyszłość. Rozmawiają o swoich marzeniach, planach i zamiarach. Dzięki temu mogą podjąć pewne decyzje, które będą korzystne dla obu stron. Kiedy jednak partner przestaje się angażować, a rozmowy o wspólnej przyszłości przestały istnieć, to może być to sygnał o utraceniu miłości.

Przestał się angażować

Związek to nie tylko same miłe i pozytywne chwile, ale również problemy i zmartwienia. Kiedy dwójce osób zależy, to wspólnie szukają rozwiązania na sprawy, które być może dotyczą związku lub zewnętrznych spraw, jak na przykład problemy w pracy lub w rodzinie. Partner, który przestał już kochać, przestanie się natomiast angażować. Twoje problemy nie będą już miały dla niego znaczenia i zwyczajnie skupi się na swoich sprawach.

Brak pożądania

Partner, który jest zakochany w swojej partnerce, będzie ją pożądał. Zawsze pojawi się ta iskierka w oku, kiedy partnerka ubiera jego ulubione ubrania. Często będzie ją komplementował i zachwycał się szczegółami. Kiedy jednak to wygasa, a iskierka w oku stała się wyblakłą i obojętną plamą, to istnieją duże szanse, że partner już nie odczuwa pożądania.

Ciche dni

W obecnych czasach wszyscy mamy dostęp do telefonów i przeróżnych internetowych komunikatorów. Co więcej, każdy jest w stanie znaleźć kilka sekund w ciągu swojego dnia, aby napisać do ukochanej osoby i zapytać o dzień. Jeśli komuś zależy, to jest w stanie znaleźć czas i się odezwać. Partner, który nie odzywa się przez cały dzień i „nie ma czasu” na napisanie krótkiej wiadomości, zwyczajnie nie chce się odezwać.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img