Spotykasz się z kimś i zastanawiasz się, czy ta osoba jest Ci przeznaczona? Jak rozpoznać, że łączy was prawdziwa miłość? Te sygnały świadczą o tym, że jesteście dla siebie stworzeni!

Te sygnały świadczą o tym, że jesteście sobie przeznaczeni:

Ciągle o sobie myślicie

Mimo upływu czasu, gdy myślisz o swoim partnerze, nadal masz motyle w brzuchu. Nawet gdy jesteście osobno, to o sobie myślicie i tęsknicie za drugą osobą. Kontaktujecie się ze sobą każdego dnia. Nawet jeśli zdarza się, że się nie widzicie, to codziennie rozmawiacie i wysyłacie sobie wiadomości.

Pragniecie się

Nie potraficie się od siebie oderwać. Często się całujecie, przytulacie, obejmujecie. Szukacie swojego towarzystwa, dążycie do bliskości i fizycznego kontaktu. Oboje wiecie jak ważna w budowaniu udanego związku jest bliskość, czułość i intymność.

Rozumiecie się bez słów

W niektórych sytuacjach nie musicie nic mówić. Wystarczy, że na siebie popatrzycie i doskonale wiecie, co druga osoba miała na myśli. Kończycie za siebie zdania i świetnie się dogadujecie.

Troszczycie się o siebie

Okazuje sobie miłość i troskę każdego dnia. Wiecie jak liczą się małe, codzienne gesty i uczynki. Poranna kawa do łóżka, przygotowanie kanapek do pracy, kupienie drugiej osobie ulubionych słodyczy podczas zakupów, posprzątanie domu, czy ugotowanie obiadu po ciężkim dniu pracy. Oboje się staracie i doceniacie się nawzajem.

Wspieracie się

Ciężki dzień w pracy, kłótnia z koleżanką, problemy z dziećmi? Nawet, gdy wszystko idzie nie tak, doskonale wiecie, że jest osoba, która was pocieszy i będzie oparciem w trudnych chwilach. Możecie się wygadać i wyżalić. Wspieracie się i razem pokonujecie trudności.

Lubicie spędzać razem czas

Dobrze się czujecie w swoim towarzystwie i lubicie spędzać razem czas. Dzielicie wspólne pasje i zainteresowania, ale doceniacie też leniwy wieczór, pod kocem w domu. Mimo tego, że lubicie być we dwoje, nie macie problemu z tym, gdy jedno z Was chce pobyć samemu lub spotkać się z przyjaciółmi.

Planujecie wspólną przyszłość

Dobrze Wam się układa, jesteście ze sobą szczęśliwi. Coraz częściej myślicie o wspólnej przyszłości, planujecie małżeństwo, dzieci i dom. Czujesz, że jesteś z właściwą osobą i nic tego nie zmieni.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img