Oto lista zasad, które powinny obowiązywać w każdym związku. Wprowadźcie je w życie, a Wasza relacja będzie szczęśliwa, trwała i udana!

Zacznijcie od przyjaźni

Przyjaźń to ważny fundament miłosnej relacji, a idealny partner powinien być także Twoim najlepszym przyjacielem. Związek, który jest oparty na przyjaźni ma największe szanse na przetrwanie.

Rozumiecie się bez słów i nadajcie na tych samych falach?  W pełni sobie ufacie, możecie powiedzieć sobie o wszystkim i zwierzyć się z wielu tajemnic? Uwielbiacie spędzać ze sobą czas, jesteście ze sobą w dobrych i złych chwilach? Razem stawiacie czoła problemom i przeciwnościom losu? Właśnie dzięki temu żaden kryzys nie jest straszny Waszej relacji!

Okazujcie sobie miłość i mówcie o uczuciach

Nawet jeśli jesteście ze sobą od wielu lat, nie zapominajcie o okazywaniu miłości. Dotyk, pocałunki, przytulanie zbliżą Was do siebie i wzmocnią więź. Zadbajcie o fizyczną sferę Waszej relacji i budowanie intymności. Romantyczne słowa i gesty, zapewnianie partnera o swoim uczuciu i wyznania miłości, to coś o czym nie powinniście zapominać, jeśli stale chcecie podsycać ogień w relacji.

Nie chodź spać pokłóconym

Kłótnie i spory zdarzają się w każdej relacji i są całkowicie naturalne. Wbrew pozorom są potrzebne, pomagają rozładować napięcie i pokazują, że na czymś mocno nam zależy. Nawet jeśli się kłócicie to postarajcie się nie przeciągać zbytnio konfliktu. Ciche dni, obrażanie się i fochy na pewno nie pomogą Wam dojść do porozumienia. Dajcie sobie czas na ochłonięcie, zwłaszcza jeśli wciąż jesteście zdenerwowani i rozdrażnieni. Jednak nie czekajcie zbyt długo i nie pozwólcie, by negatywne emocje narastały. Postarajcie się nie chodzić spać pokłóconym!

Szanujcie swoją przestrzeń

Mimo, że jesteście razem i uwielbiacie spędzać czas w swoim towarzystwie, dajcie sobie przestrzeń. Każdy człowiek potrzebuje odrobiny niezależności i wolności, nawet w szczęśliwym związku. Miejcie czas dla siebie, rozwijajcie się, realizujcie swoje pasje i zainteresowania. To bardzo ważne, by każde z Was zachowało nieco prywatności i szanowało potrzeby i granice partnera.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img