Zanim mocno zaangażujesz się w związek z drugą osobą, zwróć uwagę na pewne sygnały. Pokażą Ci, czy on traktuje Cię poważnie i chce tego samego od Waszej relacji. To pozwoli Ci uniknąć wielu rozczarowań, zanim będzie za późno!

Te oznaki powinny Cię zaniepokoić

Poniższe sygnały mogą świadczyć o tym, że on nie traktuje Cię poważnie i nie wiąże z Tobą przyszłości. Jeśli zauważyłaś te oznaki, zastanów się, czy warto dalej się angażować w relację. To może skończyć się dla Ciebie złamanym sercem i sporym rozczarowaniem.

Nie okazuje uczuć

Choć mężczyznom trudniej przychodzi mówienie o tym co czują i wyznawanie miłości, on całkowicie unika tego tematu. Tak naprawdę nie wiesz co on do Ciebie czuje, ponieważ ani o tym nie mówi, ani tego nie okazuje. Nie całuje Cię, nie przytula, nie dotyka. Wydaje się zdystansowany, nieobecny, a nawet chłodny. To może oznaczać, że on po prostu nie odwzajemnia tego, co Ty czujesz do niego.

Nie jest o Ciebie zazdrosny

Zazdrość to naturalne uczucie, które pojawia się w każdym związku. Zwłaszcza jeśli nam kimś nam zależy i chcemy mieć go tylko dla siebie. Jeśli on w ogóle nie okazuje zazdrości, nie przejmuje się, że ktoś inny jest Tobą zainteresowany i nie chce mieć Cię na wyłączność- to zły znak. Może świadczyć o tym, że on nie traktuje Cię poważnie.

Nie poświęca Ci czasu

Nie znajduje dla Ciebie czasu. On ustala kiedy i gdzie się spotykacie, tylko wtedy, gdy mu to pasuje. Nie poświęca Ci uwagi, rzadko dzwoni, pisze i proponuje spotkania. Czujesz, że jesteś jego planem awaryjnym i z spotyka się z Tobą, gdy coś innego nie wypaliło.

Jesteś na jego zawołanie

Spotykacie się tylko wtedy, gdy on tego chce. Czasem w ostatniej chwili zmienia plany, bo coś pilnego mu wypadło. Nie tłumaczy się z tego, ani nie przeprasza. To oznacza, że tak naprawdę nie liczy się z Tobą, nie szanuje Cię i nie traktuje priorytetowo.

Nie możesz na niego liczyć

Nie możesz na niego liczyć, gdy go potrzebujesz. Nigdy nie ma go w pobliżu, kiedy najbardziej tego chcesz. Nie masz w nim pociechy i oparcia, nie czujesz się przy nim bezpieczna.

Nie pokazuje się z Tobą

Wasze randki zwykle kończą się w ten sama sposób. Spotykacie się głównie po to, żeby pójść do łóżka. Nigdzie razem nie wychodzicie, on nie zaprasza Cię w publiczne miejsca, nie przedstawia bliskim i rodzinie. Nie znasz jego przyjaciół, ani znajomych. Masz wrażenie, że on nie chce tego zmienić.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img