Miedzy Wami nie układa się najlepiej, często się kłócicie i trudno Wam dojść do porozumienia. Czujesz, że się od siebie oddalacie i przestaje Wam na sobie zależeć. On wydaje się coraz bardziej obcy... Pewnie zastanawiasz się, czy on Cię jeszcze kocha. Niektóre sygnały pozwolą Ci to sprawdzić.

Czy Cię jeszcze kocha? Sprawdź to!

Przesadzasz

On umniejsza Twoje emocje i uczucia, bagatelizuje problemy i zarzuca Ci, że je wyolbrzymiasz. To znak że między Wami zaczęło się psuć, jemu przestaje zależeć i nie chce się angażować. Zbywa Cię i ignoruje.

Obojętnie

Brak zainteresowania Tobą i Waszym związkiem może świadczyć o narastającej obojętności. Gdy on powtarza, że wszystko mu jedno, to znaczy że coś tu nie gra. Gdy słyszysz to coraz częściej, może być to znak, że on jest myślami gdzieś daleko i nie zależy mu na tym co między Wami jest.

„Jak Ci się nie podoba to…

…odejdź, znajdź kogoś lepszego”.

Takie zdania powtarzane przez partnera świadczą o tym, że on ma już dość. Nie chce się starać i walczyć o Waszą relację, poddał się i jest gotów żeby się rozstać. To, że pozwala ci odejść, oznacza, że przestałaś być dla niego ważna i się liczyć. Być może przestał Cię kochać i choć jeszcze nie przyznał tego na głos, to właśnie to czuje.

Nie muszę Ci się tłumaczyć

Wręcz przeciwnie, w związku powinniśmy informować partnera o ważnych sprawach i planach, a także o tym co robimy i gdzie jesteśmy. Osoba, która coś takiego mówi, ma przed Tobą tajemnice. To znak, że coś przed Toba ukrywa i nie chce żebyś się czegoś dowiedziała. To może świadczyć o nieszczerości i niewłaściwych intencjach.

Naprawdę Cię kocham

Gorliwe i nadmierne zapewnienia o miłości, wcale nie muszą świadczyć o tym, że on Cię naprawdę kocha. Zwłaszcza jeśli tym słowom nie towarzyszą czyny, które to potwierdzają. Gdy on wciąż powtarza, że Cię kocha, ale tego nie okazuje, to nie wygląda dobrze. Być może jemu wydaje się, że jeśli często będzie to powtarzał, w końcu to stanie się prawdą.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img