Kiedy mężczyzna nie mówi, że kocha - zachowania, które świadczą o jego głębokiej miłości.

Wielu mężczyzn ma problemy z nazywaniem swoich emocji. Dlatego też zdarza się, że mało kiedy wyznają słownie miłość. To nie oznacza jednak, że jej nie czują. Ukazują ją poprzez czyny i gesty, które zdarza nam się ignorować. Jakie zachowania świadczą zatem o ich głębokiej miłości?

Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami ... Carlos Ruiz Zafón

Odczuwa tęsknotę

Bardzo mu zależy, aby spędzać ze sobą tyle czasu, ile tylko się da. Przebywając z partnerką, czuje się spokojniejszy i pełniejszy. Dlatego też bardzo ciężko znosi rozłąki, ale ma świadomość, że są one potrzebne.

Okazuje szacunek

Dla takiego mężczyzny związek jest równy. W relacji nie istnieje coś takiego jak lepszy – gorszy, a więc na każdym kroku okazuje swój szacunek w stosunku do partnerki. Jej różnice, decyzje i opinie są całkowicie respektowane. Zawsze z chęcią porozmawia o kolejnych krokach oraz będzie chciał doceniać ją pod każdym względem.

Okazuje wsparcie

Partner, który kocha swoją partnerkę, będzie zawsze motywował ją do działania. W ciężkich chwilach będzie obok, aby pomóc lub wysłuchać. Z pewnością nie będzie ograniczać rozwój i dostęp do możliwości. Marzy o tym, aby jego partnerka czuła się spełniona i rozwijała się w takim kierunku, jaki sobie wymarzyła. Zawsze służy radą, ale z pewnością nie narzuca swoich opinii.

Zawsze jest chętny, aby wysłuchać

Interesuje się życiem swojej partnerki. Chce wiedzieć jak minął jej dzień, jakie ma poglądy czy opinie lub jak widzi swoją przyszłość. Chce ją poznawać i słuchać co ma do powiedzenia. Jeśli ma problem, to też chce być obok, aby miała z kim porozmawiać.

Odczuwa jej negatywne emocje

Zakochany mężczyzna potrafi wyczuć, kiedy jego partnerka jest pochłonięta przez negatywne myśli. Zauważa zmiany w jej zachowaniu, a więc stara się jej pomóc. W żaden sposób jej nie ocenia i nie ignoruje jej emocji. Chce wiedzieć co ją dręczy, a więc zawsze jest gotowy na rozmowy.

NB

Udostępnij: