Kobiety popełniają pewne błędy, przez które ich wybranek traci zainteresowanie. Podpowiadamy, czego unikać i co zrobić, żeby znajomość nie skończyła się tylko na kilku randkach.

Nie popełniaj tych błędów, jeśli chcesz żeby mężczyzna był Tobą zainteresowany!

Nie mów o sobie wszystkiego

Kobiety często mówią o sobie wszystko już na pierwszej randce. Opowiadają historię swojego życia, żalą się na byłych partnerów, pracę i zdradzają trapiące je problemy. Po czymś takim mężczyzna może poczuć się przytłoczony i zdezorientowany. Komunikacja jest bardzo ważna, ale chodzi w niej o to  żeby nie mówić jedynie o sobie, ale uważnie słuchać drugiej osoby. Okazywanie zainteresowania i uwagi, pozwoli nawiązać dobry kontakt.

Nie podkreślaj swoich wad

Wiele kobiet nie potrafi przyjmować komplementów. Gdy ktoś je chwali i mówi miłe rzeczy, zaprzeczają i podkreślają swoje niedociągnięcia. Nie wierzą w takie słowa, umniejszając swoje zalety. Może to wynikać z niskiego poczucia własnej wartości i zbyt małej wiary w siebie. jednak nie warto tego robić, lepiej pozwolić mężczyźnie, by sam wyrobił sobie zdanie,  zamiast zwracać uwagę na swoje wady.

Nie wyręczaj go we wszystkim

Wiele kobiet, wchodząc w nowy związek ma ochotę wszystkim się zająć i o wszystko samodzielnie zadbać. Proponują spotkania, organizują randki, zabiegają o kontakt i uwagę mężczyzny. Takie wyręczanie faceta we wszystkim sprawia, że dają mu do zrozumienia, że nie musi się już starać o ich względy. Znacznie lepiej jest pozostawić stery w jego rękach i pozwolić mu przejąć inicjatywę.

Nie zapominaj o sobie

Na początku związku mamy ochotę spędzać z partnerem jak najwięcej czasu. Jednak nie wolno zapominać o tym, żeby dać sobie i jemu trochę swobody i przestrzeni. Zamiast podporządkowywać całe swoje życie partnerowi i się poświęcać, warto postawić na siebie. Niezależne kobiety, które lubią i dbają o siebie, wzbudzają większe zainteresowanie u mężczyzn.

Nie wybiegaj w przyszłość

Sporo kobiet ma tendencję do zbyt szybkiego wybiegania w przyszłość, z dopiero co poznanym mężczyzną. Zaczynają mimowolnie snuć odległe plany i myśleć o wspólnej przyszłości. Podczas spotkań zastanawiają się, gdzie zamieszkają, kiedy się oświadczy lub ile będziecie mieć dzieci. Warto dać sobie czas i pozwolić sprawom toczyć się swoim własnym tempem.

Udostępnij:


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img