Miłosne zaklęcia z TikToka robią prawdziwą furorę! Użytkownicy z całego świata przekonują, że naprawdę działają i pomagają rozkochać w sobie dowolną osobę. Dowiedz się więcej na temat tych miłosnych praktyk!

Czy miłosne czary działają?

Zaklęcia miłosne to jedne z najstarszych magicznych praktyk. Ich początków można upatrywać się już na 2000 lat p.n.e. w starożytnym Egipcie czy na Bliskim Wschodzie. Szczególną popularność osiągnęły w kulturze słowiańskiej, gdzie rzucały je szeptuchy i guślarki, wykorzystując moc ziołowych eliksirów i tajemnych zaklęć.

Niektóre z miłosnych zaklęć praktykowane są po dziś, lecz w zmienionej i nowoczesnej formie. Odbywają się na zasadzie manifestacji, a więc pozytywnych twierdzeń wypowiadanych lub zapisywanych w określonych okolicznościach. Manifestacja to rodzaj autosugestii, skierowanej na zewnątrz. Moc manifestacji związana jest z „prawem przyciągania”, zakładającym, że to nasze myśli kształtują otaczającą nas rzeczywistość.

Według tego mechanizmu, nasze myśli działają na zasadzie magnesu. Przyciągają pozytywną energię, dając nam poczucie szczęścia i spełnienia. Ukierunkowanie myśli w dobrą stronę może sprawić, że będziemy w kreować swój świat, jak tylko nam się zamarzy i osiągniemy wszystko, czego chcemy!

Magia miłości na TikToku

Na TikToku znajdziemy mnóstwo filmików oznaczonych hashtagami #lovespell, czy #witchtok. Praktyki magiczne cieszą się tam nadzwyczajną popularnością, a użytkownicy z całego świata przekonują, że miłosne zaklęcia naprawdę działają i pomagają rozkochać w sobie dowolną osobę.

Miłosne zaklęcia z TikToka

Przedstawiamy trzy najbardziej popularne miłosne czary z TikToka:

 „Spraw, by o tobie myślał/-a”

To zaklęcie to coś dla tych, którzy pragną odnaleźć prawdziwe uczucie! Wykonanie tego czaru jest niezwykle proste. Wystarczy na kartce papieru, czerwonym pisakiem zapisać imię osoby, którą chcemy zauroczyć, a następnie zakreśla się je w kółku trzy razy.

„Spraw, by nie mógł/ nie mogła wyrzucić cię z głowy”

To zaklęcie sprawi, że zauroczona osoba nie będzie mogła przestać o tobie myśleć.

Do tego czaru potrzeba skrawka papieru, na którym zapisujemy imię i nazwisko wybranka trzy razy w poziomie. Następnie w pionie zapisujemy trzy razy swoje imię i nazwisko. Składamy kartkę trzy razy w i wkładamy pod poduszkę przed snem. Jeśli w nocy przyśni nam się upragniona osoba- zaklęcie zadziałało!

„Spraw by spełniło się to, czego pragniesz”

To zaklęcie pozwoli osiągnąć to czego pragniemy. W tym celu na kartce papieru zapisujemy imię i nazwisko wybranka w orientacji poziomej pięć razy. Następnie w pionie nadpisujemy na nie swoje imię i nazwisko – siedem razy. Na koniec na obrzeżach kartki ,wzdłuż jej krawędzi zapisujemy to, czego pragniemy- nie odrywając ręki od papieru.

Udostępnij:

Sklep