Anna i Robert Lewandowscy mimo upływu lat, nadal są w sobie bardzo zakochanych. Jaki jest sekret ich szczęśliwego związku?

Historia miłości Ani i Roberta Lewandowskich

Ania i Robert Lewandowscy poznali się 15 lat temu na studenckim obozie integracyjnym Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Początki ich znajomości sięgają czasów, gdy "Lewy" grał jeszcze w Zniczu Pruszków.

Lewandowski na łamach "Vivy!" w 2014 roku opowiadał o ich pierwszym przypadkowym spotkaniu:

Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też.

Na początku Ania podchodziła do Roberta  z dystansem, ponieważ nie miała zbyt dobrego zdania o piłkarzach. Wspominała o tym w magazynie "Coaching":

Łączył nas sport, wydawało mi się, że Robert nie jest dla mnie. Ale powiedział mi na początku znajomości: daj sobie szansę poznać faceta, którego nigdy nie poznałaś. Pomyślałam, że to dobry bajer. A tak poważnie, to zdanie ze mną zostało... I tak się zaczęło.

To była miłość od pierwszego wejrzenia

Oboje przyznają, że to co ich połączyło, to była miłość od pierwszego wejrzenia. W 2011 roku Robert zabrał wybrankę na wakacje na Malediwy, gdzie poprosił ją o rękę. Na swoim Instagramie Ania tak to zapamiętała:

Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie.

Rodzina jest dla nich najważniejsza

22 czerwca 2013 roku w Serocku zakochani wzięli ślub. Tak mówiła o tym Ania:

Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku.

Kolejnymi ważnymi wydarzeniami w ich życiu były narodziny dwóch córek. Pierwsza z nich, Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku, a 6 maja 2020 roku urodziła się ich druga córka, Laura. Oboje często podkreślają, że rodzina jest dla nich najważniejsza!

Jaki jest sekret ich związku?

W ostatnim wywiadzie dla „Vivy”, Lewandowska opowiadała, jaki jest sekret ich szczęśliwego związku. mówiła, w jaki sposób pielęgnują swoją relację i spędzają ze sobą czas.

Dbamy o takie chwile „tylko dla siebie”. Przy małych dzieciach i intensywnej pracy łatwo o tym zapomnieć, a pielęgnowanie małżeństwa i wzajemnej miłości jest bardzo ważne.

ZOBACZ TAKŻE: 6 motywacyjnych cytatów Roberta Lewandowskiego, które warto znać

Udostępnij:

Sklep