Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Gdy człowiek pragnie czegoś dokonać i ma wystarczająco dużo silnej woli, uda mu się.

Motywacja

znak cytatu Doskonałą motywacją w drodze do wyznaczonego celu są inni ludzie – tacy, którzy ten cel osiągają.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj na właściwy moment, bo właściwy moment to teraz. Każdy dzień to okazja do zmian i żaden dzien nie jest gwarantowany. Działaj zawsze, kiedy możesz, zamiast odkładać na później.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pisać to znaczy nie przestawać biec. Nie przestawać biec to z kolei coś, co jestem w stanie robić wedle swojego uznania. Głównie dlatego piszę dalej. Bo po prostu chcę dalej biec.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czytaj, ucz się i dąż do więcej. Pamiętaj, że zawsze ma się do czegoś dążyć, zawsze można się uczyć, a marzenia są po to, żeby je spełniać. Nawet te małe kroki są ważne, by dostać się tam, gdzie się chce.

Motywacja

znak cytatu Porażka to nie jest upadek, to odmowa podniesienia się. Każdy może zrobić błąd, ale to co naprawdę licz się, to w jaki sposób zareagujemy na niego. Upadki są tylko częścią drogi do sukcesu.

Motywacja

znak cytatu Wszystko ci, bracie, pójdzie jak należy, żyć się nauczysz, gdy w siebie uwierzysz.

Motywacja

znak cytatu I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co naprawdę masz.

Motywacja

znak cytatu Życie może zwalić cię z nóg, ale tylko ty możesz zdecydować czy wstaniesz czy nie.

Motywacja

znak cytatu A kto powiedział, że życie jest łatwe? Jak o coś walczysz, to potem bardziej to szanujesz. A jak wszystko masz podane na tacy, to potem nawet nie zauważasz, że to masz.

Motywacja

Zobacz więcej