Jezu, nie mam zamiaru być jednym z tych, którzy siedzą, ...
Jezu, nie mam zamiaru być jednym z tych, którzy siedzą, gadając o tym, co zamierzają zrobić. Po prostu to zrobię. Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.
Nieważne, ile razy upadasz, ważne, ile razy jesteś w stanie podnieść się po upadku. Nie ma szansy na sukces bez niepowodzeń. Każde przewrót jest tylko etapem na drodze do zwycięstwa.
Nawet nie wiesz ile jest w Tobie siły. Nie wiesz, ile możesz znieść i ile jeszcze dla Ciebie przygotowano. Nigdy nie spotyka nas większe nieszczęście niż to, które możemy udźwignąć. Twoje życie jest na Twoją miarę i nawet gdy coś przygniata Cię do ziemi, pamiętaj, że od dna też zawsze można się odbić.
Nie ma człowieka, który się nigdy w życiu nie zgubił. Dzielimy się jednak na tych, którzy brną dalej ku przepaści i tych, którzy przyznali się do błędu i poszukali właściwej drogi. (Piotr Kropisz)
Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu, aby wyleczyć odniesione rany.
Nie czekaj na idealne warunki do działania. Zawsze będą przeszkody, ograniczenia i niedoskonałości. Co gorsza, im dłużej czekasz, tym mniej prawdopodobne jest, że kiedykolwiek zaczniesz. Zaczynaj teraz!
Nie jest ważne, jak wolno idziesz, dopóki nie przestajesz. Walcz do końca z każdym swoim lękiem. Najważniejsze jest to, że każdego dnia wykonujesz krok do przodu.
Pamiętaj, że człowiek, który wytrwale dąży do celu, zawsze jest silniejszy od przeszkód na swojej drodze. Siła woli i upór to prawdziwa droga do sukcesu.
Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Zacznij skądkolwiek, używaj wszystkiego co masz, rób wszystko co możesz. W ten sposób, kiedy czas nadejdzie, będziesz miał więcej niż wystarczająco, aby podjąć kolejną próbę.
Pamiętaj, że aby osiągnąć sukces, nie tylko trzeba być dobrym w tym, co się robi. Trzeba także pokochać to, co się robi.
Kiedy myślisz, że nie jesteś w stanie tego zdziałać, że twój plan leży w gruzach, pomyśl przede wszystkim o tym, jak potężną masz w sobie siłę. Potrafimy przenosić góry, gdy wierzymy w siebie mocno i bezgranicznie.