Jeśli jest coś, co możesz zrobić albo ci się śni, ...
Jeśli jest coś, co możesz zrobić albo ci się śni, że możesz, zacznij to robić. W śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia.
Co robisz dzisiaj, jest ważne, ponieważ wymieniasz dzień ze swojego życia na to. Upewnij się, że to jest dobry handel.
Bez względu na to, jak źle jest w danym momencie, to tylko moment. Bo w życiu - nie przegrywam. Albo zwyciężam. Albo się uczę.
Ludzie zazdroszczą innym tego, czego sami nie posiadają. A przecież mogliby starać się to posiąść.
Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru.
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Oczywiście można też całe życie unikać kłopotów, uciekać, uchylać się, zabezpieczać, nie wchodzić w konflikty, można, owszem, można całe życie być tchórzem. Tylko co to za życie? Życie powinno zawierać przeżycia: przeżyłem to, przeżyłem tamto, myślałem, że nie przeżyję, ale jakoś dałem radę. Jeśli twoje życie nie zawiera tych elementów, to radzę ci, usiądź na jakimś mrowisku – bez tego fizycznego doświadczenia nie znajdziemy porozumienia. Abyśmy znaleźli wspólny język, musisz zostać pokąsany, i to na własną prośbę.
Bez względu na to jak twarde są Twoje życie, zawsze znajdź powód do uśmiechu. Ilekroć upadniesz, zawsze powstań i próbuj ponownie. Nie pozwól, aby przeciwności zepsuły Twój nastrój. Pozostań pozytywny, mocny, bądź szczęśliwy.
Nie czekaj. Pora zawsze będzie nieodpowiednia. Zawsze będzie coś, co zdoła Cię zmylić. Zacznij teraz. Gdziekolwiek jesteś, z czymkolwiek dysponujesz, to wystarczy
Motywacja to to, co pozwala ci zacząć. Nawyk to to, co prowadzi cię za rękę. Nie opuszczaj tych, którzy wierzą w ciebie. Wsparcie to to, dzięki czemu oczy otwierają się na nowy dzień.
Przegrany zawsze znajdzie jakiś powód, dlaczego nie mógł zwyciężyć. Zwycięzca zawsze znajdzie sposób, jak to zrobić.