Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic wielkiego nie zostało kiedykolwiek osiągnięte bez entuzjazmu. Silny stan umysłu lub zainteresowanie nie tylko sprawia, że problemy stają się możliwe do pokonania, ale również otwiera drogę do odkrywania nowych możliwości i rozwiązań. Nie przestawaj wierzyć w to, że każdy dzień przynosi nowe szanse na osiągnięcie tego czego pragniesz.

Motywacja

znak cytatu Najważniejsze jest to, aby zbyt łatwo się nie poddawać i dążyć do zaplanowanego przez siebie celu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie pozwól, aby przyszłość cię przerażała. Przyjdzie ona jako dzień, jako moment. Mieszka ona ze wszystkimi innymi dniami na świecie. Mieszka z nami tutaj.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sukces nie jest końcowym punktem. Porażka nie jest końcem świata. Odwaga, aby kontynuować, to jest to, co naprawdę się liczy.

Motywacja

znak cytatu Wszyscy jesteśmy mniej lub bardziej ułomni,
ale każdy z nas ma w życiu jakiś cel.
Jeśli go nie dostrzeżesz, to bez względu
na to, czy masz nogi, czy nie, jesteś kaleką.

Motywacja

znak cytatu Konkurują ludzie mali. Współpracują duzi. Pomagają wielcy.

Motywacja

znak cytatu Życie rozłoży Cię na łopatki jeszcze czternaście razy do niedzieli. Wstawaj, dziś jest dopiero piątek.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie zwlekaj. Czas nigdy nie będzie odpowiedni. Nie czekaj na tę lepszą chwilę, może nie nadejść. Zaczynaj tam, gdzie jesteś, korzystaj z tego co masz, dąż do celu przy pomocy dostępnych narzędzi. Lepsze narzędzia otrzymasz w miarę jak będziesz postępować naprzód.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dążenie do perfekcji nie jest ani powodem do wstydu, ani bezsensownym dążeniem do utopii. To walka. To liderstwo. W tym jest prawdziwy sens życia.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Samodyscyplina nie jest kwestią działania, tylko myślenia. To myśl, że nie masz wyboru, prowadzi cię do działania, nawet jeśli nie masz ochoty. Ale myśl, że masz wybór, sprawia, że czujesz się zmotywowany.

Motywacja

Zobacz więcej