
I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze ...
I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co naprawdę masz.
Najdłuższą i najtrudniejszą pracą, jaką może
podjąć człowiek, jest praca nad samym sobą.
Jestem przekonany, że do pięćdziesięciu procent sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie przyczynia się wytrwałość. Jest to zdolność do wstrzymaniać się od porzucenia wysiłku mimo napotykanych ciągłych przeszkód i porażek
Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.
Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.
Właśnie to, kto zaczyna od zera - często niewiele ma, ale wszystko, co robi, robi z całego serca. Nie pozwól na to, aby to, co nie masz, przeszkodziło Ci w docenianiu tego, co masz. Człowiek, który docenia małe rzeczy, zasługuje na więcej.
Gdy człowiek pragnie czegoś dokonać i ma wystarczająco dużo silnej woli, uda mu się.
Nie oznacza odwagi to, że nie jesteśmy przerażeni. Odwaga to bycie przerażonym, ale iść naprzód mimo to, iść tam, gdzie się boimy, i robić to, czego się boimy, zwłaszcza gdy inni są także przerażeni i nie mają odwagi. Oznacza to przekraczanie granic swojego komfortu w celu rozwoju, poprawy, szczęścia, wydajności, osiągnięcia sukcesu, odkrycia i poznania naszego prawdziwego ja.
Nieważne, że upadłeś, ważne żebyś coś podniósł wstając.
Najważniejsze nie jest to, co się zdarzyło, co zdarza się teraz, ale to, co zrobimy. W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać, ale o to, żeby żyć pełnią życia.
Niezależnie czy uważasz, że coś jest możliwe, czy też nie, masz rację. Postawa, jaką przyjmujemy, wiele mówi o naszych możliwościach.