Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.

Motywacja

znak cytatu Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu.

Motywacja

znak cytatu Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść. (Marcin Szczygielski, Berek)

Motywacja

znak cytatu Nauczyłem się, że ważne jest aby nie stawiać
sobie limitów. Naprawdę można robić cokolwiek
co się zechce, nie istotne co to jest.

Motywacja

znak cytatu Brak wiary powoduje, że ludzie
boją się przekraczać swoje
granice, a ja uwierzyłem w siebie.

Motywacja

znak cytatu Każdy kiedyś przegrywa, lecz
i z porażki można wiele wynieść.

Motywacja

znak cytatu Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto depcze Twoją osobowość i rani Twoje uczucia. Nawet ten którego kochasz nie ma prawa Cię pozbawiać uśmiechu i nie szanować.

Motywacja

znak cytatu Gdy dostaniesz porządnego kopa od losu masz dwa wyjścia: możesz usiąść i użalać się nad sobą, albo ruszyć do przodu wykorzystując siłę rozpędu.

Motywacja

znak cytatu Nie pozwól nikomu na to, aby wyrwał Ci serce, a potem duszę, bowiem nie pozostanie w Tobie nic prócz otchłani, w którą wpadniesz.

Motywacja

znak cytatu Ograniczenia.
To dzięki nim wyzwania smakują tak dobrze.

Motywacja

Zobacz więcej


Sklep