Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Widziałem to, co masz najgorszego, ponura Śmierci, i nie obawiam się ciebie.

Motywacja

znak cytatu Nie ma człowieka, który się nigdy w życiu nie zgubił. Dzielimy się jednak na tych, którzy brną dalej ku przepaści i tych, którzy przyznali się do błędu i poszukali właściwej drogi. (Piotr Kropisz)

Motywacja

znak cytatu Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto depcze Twoją osobowość i rani Twoje uczucia. Nawet ten którego kochasz nie ma prawa Cię pozbawiać uśmiechu i nie szanować.

Motywacja

znak cytatu Czasem siła, to nie ten wielki, buchający ogień, który wszyscy widzą, czasem to jest ta maleńka iskierka, która szepcze “Jeszcze trochę, dasz radę.”

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie oczekuj, że rzeczy się zmienią, jeśli cały czas robisz to samo. Świat jest w twoich rękach bardziej niż myślisz. Powiedzenia typu: 'Nie jestem w stanie', 'Nie da rady', 'To za trudne' nie mają racji bytu. Wznieś się ponad to i zobacz, jak silny naprawdę jesteś.

Motywacja

znak cytatu Silni ludzie nie poniżają słabszych...
oni pomagają im wspiąć się pod górę!

Motywacja

znak cytatu Nie będę życzyć sobie idealnego życia.
Rzeczy, które przewracają cię w życiu są testami, zmuszają cię do wybrania pomiędzy poddaniem się i leżeniem na ziemi, a otarciem kurzu i powstaniem jeszcze wyżej niż stałeś zanim zostałeś przewrócony. Wybieram stanie wyżej.

Motywacja

znak cytatu Gdy dostaniesz porządnego kopa od losu masz dwa wyjścia: możesz usiąść i użalać się nad sobą, albo ruszyć do przodu wykorzystując siłę rozpędu.

Motywacja

znak cytatu Życie jest ci winne pewne rzeczy i jeśli nie dostaniesz ich do ręki, musisz się ich domagać. Musisz się stać swoim własnym cholernym windykatorem.

Motywacja

znak cytatu Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się samemu było wcześniej. -Dalajlama XIV

Motywacja

Zobacz więcej