Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

Motywacja

znak cytatu Dawaj ale nie pozwól by Cię wykorzystywano. Kochaj ale nie dopuść by ktoś igrał z Twoim sercem. Ufaj ale nie bądź naiwny. Słuchaj innych ale nie zapomnij, że masz własne zdanie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Trzeba walczyć i wytrwać. W końcu po chmurach zawsze wychodzi słońce. To jest jak z górską ścieżką. Im wyżej walczysz, tym piękniejszy jest widok na samym szczycie.

Motywacja

znak cytatu Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam dzisiaj już należy do mnie.

Motywacja

znak cytatu Tylko głupcy oczekują innych
rezultatów robiąc wciąż te same rzeczy.

Motywacja

znak cytatu Jedna z najtrudniejszych życiowych walk - kiedy serce krzyczy "walcz", a rozum mówi "odpuść, nie warto".

Motywacja

znak cytatu Dziś możesz mieć bardzo zły dzień, ale jutro może przyjść najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Musisz tylko do niego dotrwać.

Motywacja

znak cytatu Każdego dnia zachowujmy się tak, jakbyśmy z dźwiękiem budzika rodzili się na nowo. Bez przeszłości i ran jakie zadała. Nie wiemy, kiedy Bóg nas stąd zabierze, bierzmy to, co mamy.

Motywacja

znak cytatu Jeśli ktoś mówi ci: "to się nie uda". Pamiętaj, że to są jego granice nie twoje.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wielu ludzi porzuciło swoje marzenia, nie zdając sobie sprawy, jak blisko byli celu. Nasza największa słabość polega na tym, że poddajemy się zbyt łatwo. Najpewniejszą drogą do osiągnięcia sukcesu jest zawsze próbować jeszcze jeden raz.

Motywacja

Zobacz więcej