Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idż. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód.

Motywacja

znak cytatu Zrób dzisiaj coś, czego innym się nie chce, jutro będziesz miał to, czego inni pragną.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sukces nie jest końcem. Porażka nie oznacza smutku. Siła znaczy, że mamy odwagę walczyć i odwagę, by walczyć, kiedy jesteśmy sfrustrowani. Jest jak wchodzenie na szczyty gór. Im wyżej się wspinasz, tym trudniej jest oddech, ale widok jest niezapomniany.

Motywacja

znak cytatu Ludzie cieszą się, że upadłeś. Spokojnie, chyba jeszcze nie wiedzą, że tylko wiążesz buty.

Motywacja

znak cytatu Nie możesz się poddać tylko dlatego, że się boisz. Nie zawracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą, przestanie być mgliście, wyjdzie Słońce. Pamiętaj, że ludzie których przeraziła burza, nigdy nie zobaczyli tęczy.

Motywacja

znak cytatu Jeśli jest coś, co możesz zrobić albo ci się śni, że możesz, zacznij to robić. W śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często ludzie mówią, że motywacja nie trwa. No cóż, ani kąpiel - dlatego zaleca się codzienną.

Motywacja

znak cytatu Bez względu na to, jak źle jest w danym momencie, to tylko moment. Bo w życiu - nie przegrywam. Albo zwyciężam. Albo się uczę.

Motywacja

znak cytatu Gdy dostaniesz porządnego kopa od losu masz dwa wyjścia: możesz usiąść i użalać się nad sobą, albo ruszyć do przodu wykorzystując siłę rozpędu.

Motywacja

znak cytatu Silna osoba to nie ta, która nie płacze. Silna osoba to ta, która płacze, ociera łzy, wstaje i walczy dalej. 

Motywacja

Zobacz więcej