Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możesz tylko marzyć, widzieć wizję i zapomnieć o działaniu. Na początku niewidzialne staje się widzialne, niewyobrażalne staje się rzeczywiste, nieosiągalne staje się realne. Prawdziwa pasja popycha Cię do działań, nieważne jak wielkie przeciwności stoją na drodze. Tak właśnie powstaje przyszłość.

Motywacja

znak cytatu Niezależnie czy uważasz, że coś jest możliwe, czy też nie, masz rację. Postawa, jaką przyjmujemy, wiele mówi o naszych możliwościach.

Motywacja

znak cytatu Cokolwiek zamierzasz
zrobić, o czymkolwiek
marzysz, zacznij działać.
Śmiałość zawiera w sobie
geniusz, siłę i magię.

Motywacja

znak cytatu "To niemożliwe"
- powiedział rozsądek.
"To ryzykowne"
- powiedziało doświadczenie.
"To bezsensowne"
- powiedziała duma
"Mimo wszystko SPRÓBUJ"
- powiedziało serce.

Motywacja

znak cytatu Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie, skup się na swoich celach, a nie na tym, czego oczekują od ciebie ludzie.

Motywacja

znak cytatu Od dziecka wiedziałem, że życie nas okalecza. Każdego z nas. Nie da się tego uniknąć.
Ale powoli zaczynam się przekonywać, że możemy zostać uzdrowieni. Że nawzajem się uzdrawiamy.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Potrzebujesz tylko cierpliwości, odwagi i wytrwałości, aby stawić czoła przeciwnościom losu. Czasem, niewielki krok w kierunku celu jest dużym krokiem w kierunku sukcesu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każdy potknięcie jest tylko kolejnym krokiem do przodu. Każda próba pokonania przeszkód dodaje ci siły. Każda pokusa przetestowana jest cennym doświadczeniem. Korzystaj z tych doświadczeń, każdego dnia, na swój sposób, i nigdy nie przestawaj próbować. Życie jest ciągle w budowie.

Motywacja

znak cytatu Lubię pływać pod prąd, a nawet przegrywać z prądem, bo to przynajmniej wyrabia mięśnie. Wymyśliłem sobie taką praktyczną, prywatną, moralną dyrektywę: jeśli masz dwie drogi do wyboru, wybieraj zawsze drogę trudniejszą dla ciebie.

Motywacja

znak cytatu Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść. (Marcin Szczygielski, Berek)

Motywacja

Zobacz więcej