Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przegrywa nie ten który padł,

lecz ten który nie chciał powstać.

Motywacja

znak cytatu Można przegrać, lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować.

Motywacja

znak cytatu  Niech Cię oceniają. Niech Cię źle zrozumieją. Pozwól im plotkować o Tobie. Ich opinie nie są Twoim problemem! Bądź uprzejmy, oddany swojej miłości i wolny w swojej autentyczności. Bez względu na to, co robią lub mówią, nigdy nie wątp w swoją wartość. "Wbrew wszystkiemu... świeć, jak zawsze.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie powinniśmy nigdy obawiać się tego, co jest nieznane. To tylko obszar do odkrycia, miejsce, gdzie możemy uczyć się więcej o sobie.

Motywacja

znak cytatu Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne, jak wolno idziesz, dopóki nie zatrzymujesz się. Przeciwności losu są tylko przeszkodami, które musisz pokonać na drodze do sukcesu. Wierzyć w siebie to pierwszy krok do zwycięstwa.

Motywacja

znak cytatu Gdy człowiek pragnie czegoś dokonać i ma wystarczająco dużo silnej woli, uda mu się.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie marnuj czasu, bo to materiał, z którego zrobione jest życie. Ogranicz swój strach o ile to jest możliwe, nigdy nie rezygnuj z marzeń. Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Motywacja

znak cytatu To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Motywacja

znak cytatu Niech Cię oceniają. Niech Cię źle zrozumieją. Pozwól im plotkować o Tobie. Ich opinie nie są Twoim problemem! Bądź uprzejmy, oddany swojej miłości i wolny w swojej autentyczności. Bez względu na to, co robią lub mówią, nigdy nie wątp w swoją wartość. "Wbrew wszystkiemu... świeć, jak zawsze.

Motywacja

Zobacz więcej