Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy stać się tym, czym chcemy zostając tym, kim jesteśmy. Musimy przejść proces metamorfozy, aby osiągnąć naszą prawdziwą wielkość i potencjał.

Motywacja

znak cytatu Zbyt często nie sięgamy po to, czego chcemy, tylko bierzemy to, co jest. Rozkładamy ręce i mówimy „tak wyszło”. Nie walczymy o lepszą pracę, nie naprawiamy związków – siadamy na dupie i narzekamy. Boimy się ryzyka, zmian, boimy się żyć, szukamy wiecznych wymówek. Czasem dobrze się wywrócić, żeby potem wstać i stać się silniejszym. Zacząć żyć po swojemu.

Motywacja

znak cytatu Czasem siła, to nie ten wielki, buchający ogień, który wszyscy widzą, czasem to jest ta maleńka iskierka, która szepcze “Jeszcze trochę, dasz radę.”

Motywacja

znak cytatu Życie to twarda walka. (...) aby przetrwać i coś osiągnąć, trzeba dawać z siebie wszystko

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma takiej rzeczy, która nazywa się porażką. Są tylko rezultaty. Jeżeli nie osiągasz rezultatów, które chcesz, będą to rezultaty, których nie chcesz. Więc musisz zmienić swoje podejście.

Motywacja

znak cytatu Nie mów, że nie warto walczyć,
kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia nawet małego kroku, niż żałować całe życie, że nic się nie zrobiło.

Motywacja

znak cytatu Od życia dostaniesz tyle, po ile odważysz się sięgnąć

 

Motywacja

znak cytatu Już tyle razy w życiu miałaś trudne momenty i poradziłaś sobie. Płakałaś, a potem odzyskiwałaś radość. Upadałaś, a potem wstawałaś i zaczynałaś na nowo. Widzisz? Przeżyłaś. Nie ma czego się bać.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który nie jest w stanie zaryzykować niczego, nie jest w stanie niczego zdobyć. Musimy mieć odwagę, by pozwolić sobie na zamianę tego, czego się obawiamy, na to, czego chcemy.

Motywacja

znak cytatu Jeśli weźmiesz jedną dziesiątą energii,
którą tracisz na narzekanie, i wykorzystasz
ją do rozwiązywania problemów – będziesz
zdumiony, jak dobrze sprawy mogą się układać.

Motywacja

Zobacz więcej