Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

Motywacja

znak cytatu Od dziecka wiedziałem, że życie nas okalecza. Każdego z nas. Nie da się tego uniknąć.
Ale powoli zaczynam się przekonywać, że możemy zostać uzdrowieni. Że nawzajem się uzdrawiamy.

Motywacja

znak cytatu Jeśli weźmiesz jedną dziesiątą energii,
którą tracisz na narzekanie, i wykorzystasz
ją do rozwiązywania problemów – będziesz
zdumiony, jak dobrze sprawy mogą się układać.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niezależnie od tego, jak cieżki był twój dzień, zawsze znajdź siłę, by podnieść głowę, uśmiechnąć się i być wdzięcznym. Pamietaj, że prawdziwa siła tkwi nie w unikaniu problemów, ale w stawianiu im czoła. Odwaga to decyzja, że coś jest ważniejsze niż strach.

Motywacja

znak cytatu „Nie przepraszaj! Przestań non stop przepraszać!! K*rwa! Nigdy więcej nie przepraszaj za siebie, tylko dlatego, że ktoś wpędził Cię w poczucie winy!! To jest pierwsza rzecz! Nie przepraszaj za coś dobrego co robisz i od razu myślisz, że to złe! Nie wpędzaj się w wyrzuty tylko dlatego, że ktoś Cię nie szanował! Niech spierdala! Odpuść takich ludzi, którym musisz wiecznie udowadniać ile jesteś warta! Wyżują Cię jak gumę i spluną gdy stracisz smak!  I daj sobie siebie.  W nocy nie myśl bo jest ciemno i wszystko gorzej widać. Rano wstań. Umyj buzię. Zrób sobie radość. I wyjdź do życia... No k*rwa nie każę Ci marzeń spełniać od razu.  Do sklepu wyjdź i jeść sobie kup! 

Motywacja

znak cytatu Pamiętaj, że zawsze możesz wstać, pierdolnąć drzwiami i odejść pewnym krokiem, nie odwracając się za siebie. Nigdy nie zapominaj o tej opcji.

Motywacja

znak cytatu Masz wybór, możesz siedzieć i płakać
albo wstać, powiedzieć sobie, że będzie dobrze, że dasz radę, uwierzyć w to z całych sił i zacząć działać.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Motywacja to to, co pozwala ci zacząć. Nawyk to to, co prowadzi cię za rękę. Nie opuszczaj tych, którzy wierzą w ciebie. Wsparcie to to, dzięki czemu oczy otwierają się na nowy dzień.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma niczego, co mogłoby sprawić, że możemy poczuć się lepiej, jak ruch w kierunku tego, czego pragniemy. Jednak aby zacząć się ruszać, musisz wierzyć, że warto podjąć próbę.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się ilość razy, kiedy upadłeś. Liczy się ilość razy, kiedy upadłeś i zdołałeś się podnieść. To właśnie nazywa się życie. Dążenie do celu mimo przeciwności losu to jest prawdziwa wytrwałość.

Motywacja

Zobacz więcej