Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Myśli są naprawdę potężne. Uważaj, na co myślisz. Słowa są jak miecze: mogą zraniczyć, ale mogą też uzdrowić. Moc myśli jest niesamowita. Myślimy 60 000 myśli dziennie. Wyobraź sobie, ile z tym idzie energii

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest ważne, jak mocno bijesz. Ważne jest, jak mocno potrafisz znieść ciosy i iść dalej. Jak wiele potrafisz znieść, i dalej iść naprzód. Tego właśnie polega życie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie niszcz siebie, zamiast jaskółek z nieba, łap własną pewność siebie. Każdego dnia rób coś, co naprawdę kochasz. pomaga to ukoić duszę i przynosi spokój. Twój umysł jest narzędziem, którego możesz używać. dotychczas używał ciebie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Praca nad sobą jest najtrudniejszą pracą, ale to właśnie ona daje największą satysfakcję. Bez względu na to, jak trudna jest droga do sukcesu, zdecydowanie jest ona mniej męcząca niż ciągłe stanie w miejscu.

Motywacja

znak cytatu Są różne szkoły, ale jedna z nich mówi,
że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba
ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno.

Motywacja

znak cytatu Przez całe życie ludzie będę próbowali osłabić twoją wiarę w siebie. Kiedy tak się zdarzy, przypomnij sobie, że dopną swego tylko wtedy, gdy im na to pozwolisz. Krocząc przez życie, zawsze trzymaj wysoko uniesioną głowę i nie zatrzymuj się. Nigdy nie pozwól nikomu odebrać sobie wiary w siebie, bo to naprawdę jest wszystkim, co posiadasz. —Sherry Argov

Motywacja

znak cytatu Ludzie cieszą się, że upadłeś. Spokojnie, chyba jeszcze nie wiedzą, że tylko wiążesz buty.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zwycięstwo nie zawsze jest dla najszybszych i najsilniejszych. Ale dla tych, którzy nigdy nie przestają próbować.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma sily zewnetrznej, ktora moze pokonac sila wewnetrzna czlowieka. Jesli cos Ci sie nie udaje, pamietaj, ze to w Twoim zasiegu, aby to zmienic. Zmiana wymaga jednak decyzji, wiary w siebie i ciezkiej pracy. Czy jestes gotowy podjac to wyzwanie?

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jesteś tym, co robisz często. Sukces, to nie wynik jednorazowej eksplozji energii, lecz produkt codziennych nawyków. Mały progres każdego dnia prowadzi do wielkich wyników. Czego poświęcasz swoje dzisiaj?

Motywacja

Zobacz więcej