Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zawsze pamiętaj, że masz w sobie siłę, cierpliwość i pasję, aby dotknąć gwiazd i zmienić świat.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zrozum to dobrze: w życiu nie chodzi o to, gdzie zaczynasz, ale gdzie kończysz, i co zrobisz między tymi punktami. To, jak poradzisz sobie z przeszkodami, zdecyduje o Twoim sukcesie.

Motywacja

znak cytatu Nie dobijaj się tym, co mogłaś, albo
powinnaś była zrobić. Przeszłość jest
już za nami. Ruszaj ku przyszłości.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pilnuj swoich myśli, staja się twoimi słowami. Pilnuj swych słów, stają się twoim zachowaniem. Pilnuj swojego zachowania, staje się twoim zwyczajem. Pilnuj swoich zwyczajów, stają się twoim charakterem. Pilnuj swego charakteru, staje się twoim losem.

Motywacja

znak cytatu Nie marnuj swojego życia na to, by zaimponować innym ludziom. Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Motywacja to to, co pozwala ci zacząć. Nawyk to to, co prowadzi cię za rękę. Nie opuszczaj tych, którzy wierzą w ciebie. Wsparcie to to, dzięki czemu oczy otwierają się na nowy dzień.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się to, gdzie jesteś, ale kim się stajesz. To co robisz teraz, to co zdecydujesz zrobić, wpłynie nie tylko na twoje życie, ale i na zycie wielu innych ludzi, wszystko co robisz ma wpływ.

Motywacja

znak cytatu Bez względu na to, jak źle jest w danym momencie, to tylko moment. Bo w życiu - nie przegrywam. Albo zwyciężam. Albo się uczę.

Motywacja

znak cytatu Trzeba sto razy przegrać, żeby raz wygrać.

Motywacja

znak cytatu Moja siła tkwi w setkach upadków jakie przygotowało mi życie. Za każdym razem kiedy się podnoszę nabywam mocy aby kroczyć dalej.

Motywacja

Zobacz więcej