Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, aby zawsze mieć sny. Kiedy nie masz możliwości snuć marzeń, nie masz na co się cieszyć, do czego się smucić. Kiedy już przestajesz marzyć... umierasz.

Motywacja

znak cytatu Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam.

Motywacja

znak cytatu I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co naprawdę masz.

Motywacja

znak cytatu Niektórzy tylko śnią o sukcesie,
podczas gdy inni wstają rano
i ciężko na niego pracują.

Motywacja

znak cytatu Naprawdę mnie dziwi, że wolisz zrezygnować z walki o coś fajnego, o coś dobrego, tylko dlatego, że może się nie udać. No oczywiście, że może się nie udać – też mi wielkie odkrycie. Każdego dnia wiele rzeczy może się nie udać. Ot, nie przymierzając, możemy z rana wpaść pod samochód. Możemy? No możemy i to bardzo realne zagrożenie. Tylko czy z tego powodu siedzimy w domu i się zamartwiamy? Czy może jednak podejmujemy to ryzyko i jednak z tego domu wychodzimy?

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niełatwo jest stawić czoła problemom, które przytłaczają nas codziennie. Ale tylko przez stawienie im czoła możemy odkryć, jakie mamy naprawdę możliwości. Każda przeszkoda to kolejna szansa na pokazanie siły swojego charakteru.

Motywacja

znak cytatu Miałem wybór: Być zły na Boga za to, czego nie mam, albo być wdzięczny za to, co mam. (Nick Vujicic) 

Motywacja

znak cytatu Nie ma takiej rzeczy jak porażka. Jest tylko nauka odświeżając wieńczący sukces. Ten zwycięzca jest ten, kto wielokrotnie przeżył porażki bez utraty entuzjazmu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się, jak zestawione są karty, które dostajesz, ale jak dobry jest twój grający umysł. Każdy boi się zmian, ale żadne zmiany nie zaszkodzą, jak stagnacja.

Motywacja

znak cytatu Nadszedł czas, żebym przestała się zamartwiać i zastanawiać, jak to się wszystko skończy. Nadszedł czas, żeby nauczyć się cieszyć z tego, co mam - zanim nastąpi kolejna zmiana.

Motywacja

Zobacz więcej