Ed Sheeranowi na tyle spodobał się nasz kraj, że postanowił zawitać u nas nieco dłużej. Jako, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków świata, dopiero teraz pochwalił się zdjęciami z wakacji w Polsce. Ed Sheeran wypoczywał na m.in. na Dolnym Śląsku.

Ed Sheeran zagrał w tym roku w sierpniu dwa koncert w Warszawie. Już wtedy dało odczuć się sympatię z jego strony do Polski, mianowicie wystąpił w biało-czerwonej koszulce. Po czasie okazało się, że czuł niedosyt, więc postanowił wybrać się również na zwiedzanie m.in. Dolnego Śląska i Małopolski.

Zdjęcie Ed Sheeran zakochał się w Polsce. Wrócił tu na wakacje - pochwalił się zdjęciami. #1
https://www.instagram.com/teddysphotos/

Zdjęcia ze swojego pobytu w Polsce opublikował kilka dni temu na swoim instagramie. Cała wizyta, oczywiście, była utrzymywana w tajemnicy, ale dociekliwym internautom udało się rozszyfrować, w których miejscach przebywał angielski muzyk. Artysta pozował m.in na tle Zamku Czocha, który znajduje się w miejscowości Sucha tuż przy granicy z Czechami. Ed Sheeran odwiedził również Kraków, gdzie pojawił się na Starym Kleparzu, który jest najstarszym targowiskiem w mieście. Skosztował tam polskiego wina

Zdjęcie Ed Sheeran zakochał się w Polsce. Wrócił tu na wakacje - pochwalił się zdjęciami. #2
https://www.instagram.com/krakowski_standard/

Przyszłoroczna trasa koncertowa Eda Sheerana jest już znana. Niestety nie znajdziemy na rozpisce Polski, ale nadzieją jest niewypełnione miejsce 5 lipca. Wiele osób domniemywa, że może pojawić się on na Openerze.

Zdjęcie Ed Sheeran zakochał się w Polsce. Wrócił tu na wakacje - pochwalił się zdjęciami. #3
https://www.instagram.com/zakarywalters/


+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img