Utalentowani młodzi ludzie potrafią zachwycić każdego. Szczególnie swoją pomysłowością i oryginalnością. Tym razem mogliśmy podziwiać 18-latka, który postanowił podbić włoską publiczność i wziął udział we programie „Tu Si Que Vales”.

Udział w programie

Marcin Patrzałek to 18-letni chłopak z Kielc, który żywi ogromną miłością do muzyki. Ostatnio zdecydował się na sprawdzenie swoich sił we włoskim programie „Tu si que vales” emitowanym na Canale 5. Program jest jednym z najpopularniejszych talent show, a więc Marcin posiadał ogromną publikę, nie tylko siedzących na widowni, ale również tych przed telewizorami.

Podczas występów Marcin prezentował swoją niesamowitą grę na gitarze. Jurorzy byli zachwyceni umiejętnościami młodego chłopaka i nazywali go wirtuozem gry na gitarze oraz stawiali go zaraz obok najlepszych gitarzystów. Ten talent doprowadził go do samego finału, podczas którego zdecydował się na flamenco. Nie tylko talent jest widoczny, ale również można zobaczyć ile emocji włożył w cały występ. Ostatecznie Marcin wygrał program, a po jego występie widownia biła brawo na stojąco.

Gerri Scotti, prowadzący programu, wyznał, że ostatnio przebywał w Warszawie, którą jest zachwycony. Przyznał, że jest to bardzo nowoczesne miasto, a Polacy są wspaniali.

Bez wątpienia wygrana w programie jest dla nastolatka ogromnym sukcesem, ale nie jedynym. Marcin wygrał polskie „Must be the music” w 2015 roku, a więc może się pochwalić kilkoma osiągnięciami. Wygraną z włoskiego talent show nastolatek będzie chciał przekazać na studia w jednej z najlepszych szkół muzycznych w Bostonie. Dzięki temu będzie mógł się jeszcze lepiej rozwijać.

Obejrzyj niesamowity występ 18-latka!

+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img