Trudne chwile przeżywa artysta związany z TVP Rafał Brzozowski. Po dokonaniu wyboru przez jury, aby to Brzozowski reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2021 - codziennie zmaga się z wieloma nieprzychylnymi opiniami, które w jego stronę są kierowane.

Trwa zagorzała dyskusja na temat tegorocznego reprezentanta naszego kraju – Rafała Brzozowskiego. Wybór Brzozowskiego odbił się szerokim echem we wszystkich mediach. Wiele osób wytyka, że na te miejsce zasługuje bardziej Alicja Szemplińska, artystka która miała wystąpić rok temu. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany.

Niezadowoleni z decyzji internauci postanowili wyrazić swoje opinie na Instagramie Brzozowskiego

„Jest mi tak niezmiernie najzwyczajniej przykro, że zostałeś wybrany. Uwielbiam ten konkurs i wszystko, co dzieje się przed nim ale z takim wykonawcą i piosenką swojego kraju, po prostu się nie da. Rafał w kraju stanowi swoisty mem, nikt nie bierze go już na poważnie oraz jest całkowicie pochłonięty przez TVP. Piosenka jest miałka i na siłę nowoczesna i w stylu zachodu, co wyszło tragicznie naprawdę. Masakra 😣”

 Rafał Brzozowski postanowił odnieść się do słów krytyki. Artysta w swych wypowiedziach wykazał się wielką klasą.

„dzięki za Twoją opinię, ale proszę dać mi szansę zaprezentować się na żywo i wtedy ocenić 🙂 piosenka ma moc, a ja dam z siebie maksa! mam nadzieję, że przekonam Cię jeszcze do niej 🙂 Pozdrawiam!”

Ponadto Rafał Brzozowski podziękował za wsparcie, a następnie ponownie zwrócił się z apelem, aby nie oceniać pochopnie jego utworu i kandydatury, dając mu szansę.

 „Wszystkim tym, którzy trzymają za mnie kciuki, chciałbym serdecznie podziękować. Za wszystkie przychylne komentarze i miłe słowa. Jesteście fantastyczni i czuje duże wsparcie od przyjaciół, od rodziny, od znajomych i od Was. Tym, którzy nie chcą dowierzać jeszcze, poczekajcie do występu, dajcie trochę szansę, bo cały czas szlifuję swoją formę, do tego, żeby zrobić po prostu The ride, czyli jazdę po listach przebojów i po eurowizyjnej scenie (…)”

Źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img