W nocy z 13 na 14 września odbył się finał 17. edycji America’s got talent, w którym udział wzięła 14-letnia Sara James. Jej występ wzbudził ogromny podziw i mówiono, że Polka ma ogromne szanse na wygraną. Dzień później ogłoszono wyniki finału. Czy młoda wokalistka wygrała program?

Sukces Sary James

O Sarze James usłyszeliśmy, gdy młoda wokalistka pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno w programie The Voice Kids. Niewątpliwie, jej występ wzbudził ogromny zachwyt i jurorzy przekonani byli, że Sara znajdzie się w finale muzycznego talent- show. Tak też się stało, gdyż James wygrała 4. Edycję The Voice Kids. Później wzięła udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji Junior, które wygrała i reprezentowała nasz kraj w konkursie. Ostatecznie Sara zajęła 2. miejsce podczas dziecięcej Eurowizji.

Po sukcesie w Europie, 14-latka zdecydowała się zmierzyć z konkurencja zza oceanu. James wzięła udział w castingach do amerykańskiego Mam Talent. Jej występ na tyle zachwycił jurorów, że ci wcisnęli złoty przycisk, który zagwarantował Sarze przejście do półfinału.

Ostatecznie 14-latka znalazła się w finale „America’s got talent” i stała się pretendentką  do wygranej. Jej finałowy występ ponowni wzbudził ogromny zachwyt i szacunek jury, które nie szczędziło Polce komplementów:

Występy twoich poprzedników były znakomite. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i miażdżysz przy pomocy jednej najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę, mówię ci – powiedział Sarze, Simon Cowell.

Czy Sara James wygrała?

Na ogłoszenie wyników widzowie musieli jednak poczekać jeden dzień. Dopiero w nocy z 14 na 15 września dowiedzieli się, czy Sarze udało się wygrać 17. edycję „America’s got talent”. Niestety, decyzja widzów Polka nie zakwalifikowała do finałowej piątki. Ostatecznie Sara zajęła 6. miejsce, a zwycięzcami programu okazały się tancerki z Bejrutu Mayyas. Wygrani zgarnęli milion dolarów i możliwość występu w Las Vegas Strip.  

Podczas gali ogłoszenia wyników Sara wystąpiła z zespołem Black Eyed Peas, a lider grupy Will.i.am w samych superlatywach wypowiedział się o Sarze:

Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natykasz się na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma.

Serdecznie gratulujemy Sarze!

Udostępnij:

Sklep