Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dopóki żyją, zawsze jest nadzieja.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja, choćby jeszcze tak malutka, może zmienić całe nasze życie. To siła, która kieruje nas do przodu, pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile. Nawet jeśli czujemy się bezsilni, pamiętajmy, że zawsze jest nadzieja - drobna iskra, która potrafi rozpalić ogień życia.

Nadzieja

znak cytatu Bóg nie zawsze ciska ci piaskiem w oczy. Przeważnie, ale nie zawsze.

Nadzieja

znak cytatu Łzy mogą pomóc tylko ludziom, którzy zachowali jeszcze jakąś nadzieję.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to jedyna rzecz silniejsza od strachu. Mała iskra nadziei może oświetlić ciemności. Nawet wałęsając się w najciemniejszym kącie, zawsze można znaleźć drogę prowadzącą ku światłu. Pierwszym krokiem jest nadzieja.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak gwiazda - nie zawsze ją widać, ale wiemy, że zawsze jest, lśni i prowadzi nas przez ciemność do przeznaczenia.

Nadzieja

znak cytatu W nadziei kryje się wielki potencjał wyzwalający.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to niezaprzeczalne przekonanie, że coś dobrego czeka nas za rogiem, niezależnie od obecnych przeciwności. Utrzymuje to nas w ruchu i daje nam siłę do walki. Może nie zawsze przynosi rezultaty, ale sama w sobie jest cennym skarbem.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to statek, który nas przywozi na bezludną wyspę, a potem lekko, niezauważenie, odpływa, pozostawiając nas samym sobie. Ale nawet wtedy, kiedy zrozumiesz, że jesteś sam, nie tracisz nadziei na kolejną podróż.

Nadzieja

znak cytatu Moje nadzieje nie zawsze się spełniają,
ale zawsze mam nadzieję.

Nadzieja

Zobacz więcej