Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nadzieja dla umysłów niezadowolonych stanowi najpierw ukojenie, potem pokarm, w końcu upojenie.

Nadzieja

znak cytatu Wieża! W niej teraz cała moja nadzieja.

Nadzieja

znak cytatu Tajemnica to naczynie wszystkich życzeń, nadziei, przeczuć, marzeń i możliwości.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to nie złudzenie, lecz wiara. To nie ułuda, ale fundament, na którym budujemy nasze marzenia. To iskra w ciemności, która daje nam siłę do walki, kiedy wszystko wydaje się stracone. Nadzieja to część nas, która nigdy się nie poddaje.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak droga w kraju. Kiedyś nie było żadnej drogi, ale kiedy ludzie zaczęli chodzić wciąż w ten sam sposób, ścieżka powstała.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to jak gwiazdy; nie zawsze ją widzisz, ale zawsze jest tam, dodając blasku do ciemności, prowadząc nas ku przyszłości, której jeszcze nie widzimy.

Nadzieja

znak cytatu Nic nie jest tak proste, jak się wydaje.

Nadzieja

znak cytatu Człowiek płacze i rozpacza tylko wtedy, kiedy ma jeszcze nadzieję. Kiedy nie ma żadnej nadziei, rozpacz przybiera postać straszliwego spokoju.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak słońce, które jak podróżujemy w kierunku nią, rzuca cień naszych obciążeń za jak, nadzieja jest takim słońcem, które zawsze rzuca cień problemów za nas. Tu jest nasza siła. Czym silniej doświadczamy jej blasku, tym mniej obawiamy się cienia.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to życie. To najwspanialsza rzecz na świecie, zrozumiała i wyraźna, która nie pozwala nam wpaść w rozpacz. Nadzieja wysmukla naszą duszę, podnosi nasze serce, rozsiewa złote światło przyszłości i obmywa realia dzisiejszego dnia w cieple tego złotego światła.

Nadzieja

Zobacz więcej