Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zbyt często zapominamy, że jesteśmy jedynie małym fragmentem natury. Nasz życia to krótki migotanie, w porównaniu z wiecznością sił przyrody.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura nie zna granic, dlatego jest bezgranicznym źródłem inspiracji dla człowieka. Gdy patrzę na jej niezmierne piękno, wiem, że istnieję, że jestem częścią tego świata.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Podobni są do lwa dyszącego na zdobycz, do lwiątka, co siedzi w kryjówce.

Natura

znak cytatu Jest w naturze coś tajemniczego, niewyjaśnionego. Natura jest coś więcej aniżeli tylko zbiór faktów naukowych do analizowania, to źródło natchnienia i zrozumienia, najczulszy przewodnik, najbardziej pomocna nauczycielka. Co byśmy bez niej zrobili? Natura jest naszą matką.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Drzewa wznoszą się za oknem ku górzeniczym pełne tęsknoty wołanie niemej ziemi.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura to książka pełna symboli, która mówi do nas w różnych językach, apelując do naszych zmysłów, duszy i umysłu. To miejsce, gdzie odkrywamy prawdę o naszym bycie, istnieniu, zrozumieniu i akceptacji. Kiedy patrzymy na naturę, widzimy siebie w niej odbicia.

Natura

znak cytatu Ludzie mają tendencję do zapominania, że Naturę da się cenić nie tylko dla użyteczności, ale również dla wielkości serca, dla wyższych celów ducha, do bezinteresownego ducha nauki, miłości do piękna, do poezji, do podziwu i miłości do samej Natury.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bywa i śnieg w maju.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Tylko w zbiorowości poznajemy naturę:tylko zbiorowo przeżywamy prawdziwe człowieczeństwo.

Natura

znak cytatu Nazbyt często, przekleństwem dobrych ludzi,
staje się to że mierzą innych, własną miarą.

Natura

Zobacz więcej