Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy idziesz, zatrzymaj się na chwilę, ciesz się naturą, słuchaj ciszy. To najlepszy moment, aby nauczyć się kochać siebie i innych. Natura jest naszym największym mentorem. Kto potrafi słuchać natury, nigdy nie jest samotny. Nawet wśród wielkiego hałasu i zamieszania znajdzie miejsce spokoju i ciszy. Natura to jest magia, która nas otacza.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W naturze ludzkiej leży,że odpoczynek po jednej pracyznajdujemy tylko w pracy innej.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyroda jest we mnie tętniącą, kochającą matką, pojawia się wtedy, gdy mówi mi tajemna siła: mieszkałbyś pod jej skrzydłem, byłbyś jej dzieckiem i czułbyś jej miłość.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie żyje się na tym świecie tylko dlatego, aby być szczęśliwym. Nie! Właściwie nie można być szczęśliwym, jeśli się nie kocha przyrody, nie czuje się bliskości z nią! Bo, co to właściwie jest? Czemu jest człowiekowi potrzebne szczęście?

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy orzeł nie stracił tyle czasu, jak wtedy, kiedy chciał się uczyć od wrony.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Tylko w zbiorowości poznajemy naturę:tylko zbiorowo przeżywamy prawdziwe człowieczeństwo.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiosną? nadzieje rosną, przychodzi lato?czekamy na to, w jesieni? może się zmienić,przychodzi zima? znowu nic nie ma.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najpiękniejsze w swoim uroku są zachody słońca. Kolory mieszają się na niebie jak na artystycznej palecie - są czerwienie, pomarańcze, różowe światło, niebieskość. Jest coś niezwykle uspokajającego w mocy Natury, której nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pewno październik nie oszczędzi pluchy,jeśli wrzesień był ciepły i suchy.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Aniołem człowieka jest czas.

Natura