Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy zmienić świata, dopóki nie zmienimy samych siebie. A problem z tym jest taki, że nie znamy samych siebie, więc nie musimy zmieniać tego, co nieznanego.

Osoby

znak cytatu Bez uporu nie ma możliwości kontynuacji, bez uporu nie ma kreatywnego myślenia.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Posiadanie instynktowne cieszy tylko te niewykształcone umysły, które grają sztucznej ozdobie swojej powierzchowności, podczas gdy autentyczna osobowość zadowala się jedynie rzeczami nabytymi przez pracę, które stanowią zaszczytną nagrodę doskonałości.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy przyjrzysz się ludziom, którzy naprawdę osiągnęli sukces, zobaczysz, że natknęli się na wiele porażek i przeciwności losu. Ale zawsze powracały, przekształcając przeszkody na drodze w możliwości.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dwie rzeczy napełniają umysł zdumienia i podziwu: niebo gwiaździste nade mną i moralny zakon we mnie.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie zależy nam na tym, co myślisz o nas, powiedział Christopher. Zależy nam tylko na tym, co myślimy o sobie samych. Jack London.

Osoby

znak cytatu Nie mam talentu do życia. Nie potrafię pogodzić się z tym, co nazywają rzeczywistością. Nie potrafię pogodzić się z rzeczywistością mojej duszy.

Osoby

znak cytatu Nie tylko talent, ale przede wszystkim siła charakteru decyduje o wielkości człowieka i o znaczeniu jego działalności dla innych ludzi.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nikt nie ma prawa do określania naszego potencjału poza nami samymi. Możemy zrobić wszystko, co tylko zechcemy, jeśli na tyle mocno w to uwierzymy. Musimy mieć siłę i determinację, a dla tego potrzebujemy wiary. Tego nikt za nas zrobić nie może.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który nie przemierza nowych dróg, zawsze opędzać się będzie przed natarczywością zewnętrznych warunków. Musi być jak młot, a nie jak kowadło - to jest, nie narzędzie, tylko sprawcą czynu.

Osoby

Zobacz więcej