Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne, ilu masz przyjaciół, ważne kto przy tobie był, gdy cię nie było. Warto pamiętać, że prawdziwa przyjaźń nie zależy od tego, ile masz wspólnych zainteresowań, ale od ilości wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najważniejsze jest to, kim jesteś i co niesiesz w sobie. Czy jesteś osobą o mocnym charakterze, która wie, czego chce, czy wręcz przeciwnie? Kluczem do sukcesu jest twój charakter, twoja osobowość, twoje umiejętności i twoje przekonanie o tym, jak bardzo jesteś zdolny do zrobienia wszystkiego, co chcesz.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nikt nie ma prawa do określania naszego potencjału poza nami samymi. Możemy zrobić wszystko, co tylko zechcemy, jeśli na tyle mocno w to uwierzymy. Musimy mieć siłę i determinację, a dla tego potrzebujemy wiary. Tego nikt za nas zrobić nie może.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Siła charakteru nie bierze się z fizycznej zdolności, ale z niezłomnej woli.

Osoby

znak cytatu Nie należy oceniać wartości człowieka na podstawie jego ubrania. Prawdziwe bogactwo jest w sercu, nie w kieszeni

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Uczucia są największą i najwspanialszą energią życia. Często zdarza się, że pomimo przeciwności losu to właśnie one dają nam siłę do walki. Zapominamy o nich, poniżamy, ale one mimo wszystko trwają, by przypominać nam o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie należy oceniać osoby po tym, jak się zachowuje, gdy jest szczęśliwa i zadowolona. Prawdziwy charakter człowieka poznajemy wtedy, gdy napotyka na przeciwności losu.

Osoby

znak cytatu Róże są bez przyczyny – takie jakie są. Ale człowieka z różą nie powinniśmy porównywać

Osoby

znak cytatu Naszą wielką pomyłką jest traktowanie naszych tożsamości jak coś stałego, jak rzeczywistość, której nie możemy zmieniać. Tożsamość nie jest rzeczą. Tożsamość jest procesem, nieustającym procesem tworzenia siebie.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który nie jest w stanie zapomnieć o zemście, na pewno nie będzie w stanie pamiętać o miłości.

Osoby

Zobacz więcej