Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawda jest drogą, a nie celem.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Możesz ją ukryć na chwilę, ale nie zniknie. Zawsze wróci, by zaświecić na twoje grzechy, błędy i kłamstwa.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Możesz ją ukryć na chwilę, ale nie zniknie. Nic nie jest trudniejsze do zniesienia, niż bez przerwy lub przez długi czas prawda niezmącona.

Prawda

znak cytatu Jakże często, (...) ludzi wyleczyłoby z zazdrości poznanie prozaicznej prawdy.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak olej. Możesz go zagłębić, ale zawsze powróci na powierzchnię. Nie możesz ukryć prawdy, musisz się z nią zmierzyć, chociaż czasem jest bolesna i niekomfortowa. Tak jak olej, prawda zawsze znajduje drogę na powierzchnię.

Prawda

znak cytatu Dawno zrozumiałam, że jeśli chce się zdobyć czyjeś zaufanie i szacunek, to trzeba być prawdziwym.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wielu ludzi boi się powiedzieć prawdę, obawiając się konsekwencji czy reakcji innych osób. Ale prawda zawsze wychodzi na jaw, niezależnie od tego, jak długo próbujemy ją ukryć. A moment, kiedy to następuje, może być zaskakująco wyzwalający.

Prawda

znak cytatu Szukanie zrozumienia u innych, jest jak szczanie pod wiatr, Choćbym nie wiem jakbyś się starał i tak zostaniesz olany.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Można ją chować na jakiś czas, ale nie da się jej zatrzymać. Człowiek zawsze powinien dążyć do prawdy, nawet jeśli jest bolesna czy nieprzyjemna. Bo prawda jest jedyną rzeczą, która pozwoli nam prawidłowo zrozumieć otaczający nas świat.

Prawda

znak cytatu Czasem człowiek mówi prawdę, choć myśli że kłamie.

Prawda

Zobacz więcej