Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawda, jak dzikie zwierzę, jest zbyt silna, by pozostać w zamknięciu.

Prawda

znak cytatu Jeśli prawda nie jest taka, jakiej sobie życzysz, zmień ją na inną.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Na zdjęciu jestem, ale to nie ja. Jestem tym, który jest na zdjęciu. Ale jestem tym, który patrzy na zdjęcie. Tak więc jestem na zdjęciu, ale i poza nim. Na zdjęciu jestem ciałem. Poza zdjęciem jestem duchem. Ciało jest prawdą ciała, duch jest prawdą ducha. Ale ciało bez ducha jest kłamstwem. Duch bez ciała jest kłamstwem. Tylko ciało i duch razem są prawdą. Prawdą człowieka.

Prawda

znak cytatu Prawda zawsze wydaje się klamstwem dla tego, kto żyje w świecie iluzji. Prawda nie jest ani piękna, ani brzydka. Prawda jest prawdą. A my musimy nauczyć się akceptować prawdę taką, jaka jest.

Prawda

znak cytatu Dobre zmyślenie zawsze bardziej olśniewa niż odłamek prawdy.

Prawda

znak cytatu Język może ukryć prawdę, ale oczy nigdy..

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Możesz ją ukryć na moment, ale nie zdołasz jej zatrzymać na zawsze. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw, a jej światło rozświetli ciemności kłamstwa.

Prawda

znak cytatu Prawda ma moc uzdrawiania.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest rzadko zgodna na czysto, a nigdy nie na stale. Prawda jest jedynie tym, co daje nam poczucie rzeczywistości.

Prawda

znak cytatu Trudno jest wyznać prawdę, gdy wiesz, że prawda jest najgorsza ze wszystkich możliwości. Prawda to kruchy most do najmroczniejszych zakątków naszej duszy.

Prawda

Zobacz więcej