Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jutro może być równie odległe jak wieczność. Albo równie bliskie.

Przemijanie

znak cytatu Są godziny, które liczą się podwójnie,
i lata niewarte jednego dnia.

Przemijanie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedyś całe życie było przyszłością, która przede mną stała. Dzisiaj czuję, że coraz więcej dni i lat jest za mną. I zastanawiam się, jak wiele przede mną jeszcze zostało... Przyszłość jest krótsza, przeszłość dłuższa, a świat coraz mniejszy. Z idącymi latami ludzka dusza sie zmienia, inne stają się wartości, inna jest skala, wedle której oceniamy

Przemijanie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda jest zawsze inna. Ciesz się każdym momentem życia.

Przemijanie

znak cytatu Tak mało czasu jest nam dane przeżyć na tej ziemi u boku tych, których kochamy.

Przemijanie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest jak jazda na motorze często tracisz nad nim panowanie.

Przemijanie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przemijanie to nie koniec, to tylko kolejny rozdział w księdze życia. Każda rzecz, która odchodzi, to miejsce dla nowego, które nadchodzi. Pamiętaj, że czasami rzeczy odchodzą, aby zrobić miejsce dla tych, które mają przyjść.

Przemijanie

znak cytatu Nie jesteśmy tymi samymi ludźmi co w poprzedniej sekundzie, ani tymi samymi, jakimi będziemy za sekundę. Nikt nigdy nie stoi w miejscu, nawet jeśli tak mu się wydaje. W nas ciągle coś umiera i ciągle coś narodzi, coś dojrzewa i coś jeszcze jest w zarodku. To jest właśnie nasze życie.

Przemijanie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że jesteśmy tylko przejściem? Naszą obowiązkiem jest upewnić się, że to, co przekazujemy, jest warte zanotowania. Mamy swoje momenty, swoje męki, swoją godność, ale przede wszystkim jesteśmy tylko echem stanu, który nieustannie zniknie. Przemijanie jest nieuniknione. Zrozum to i ciesz się chwilą póki trwa.

Przemijanie

znak cytatu Czas jest rzeką, która płynie, a my jesteśmy tymi, którzy się w niej kąpią. Nawet najpiękniejsze chwile zawsze muszą minąć, ale zawsze z nami zostają.

Przemijanie

Zobacz więcej