Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przyjaźń rodzi się w momencie,
gdy jedna osoba mówi do drugiej:
"Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".

Przyjaźń

znak cytatu Przyjaźń to miłość pozbawiona skrzydeł.

Przyjaźń

znak cytatu Rzeczywista przyjaźń to nie to, 'kiedy jesteśmy nierozłączni', ale to, kiedy możemy być oddzieleni i nic się nie zmienia.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wymagaj od przyjaciela więcej, niż jest w stanie dać. Prawdziwa przyjaźń zawsze jest przy tobie, gdy jest ci trudno, choćbyś nie miał nic do zaoferowania oprócz swojego towarzystwa.

Przyjaźń

znak cytatu A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie posiadają przyjaciół.

Przyjaźń

znak cytatu Prawdziwi przyjaciele nie odchodzą. Nie oceniają nas i szanują wszystko co robimy, każdy nasz wybór. Zawsze są przy nas w gorszych momentach, wspierają. I nie ma słów na to żeby wystarczająco im podziękować.

Przyjaźń

znak cytatu Przyjaźń to jest coś niezwykle ważnego, co nie wszyscy w życiu znajdują. Zawsze jest wzajemna - nie tak jak miłość. Można beznadziejnie kochać całe życie, ale nie można beznadziejnie się przyjaźnić.

Przyjaźń

znak cytatu Jak przyjaciele pochlebcy psują, tak kłótliwi nieprzyjaciele bardzo często przyczyniają się do poprawy.

Przyjaźń

znak cytatu Jeżeli stracisz zbyt wiele osób grozi ci też, że stracisz samą siebie.

Przyjaźń

znak cytatu Prawdziwa przyjaźń to nie chwila, to nie miesiąc, rok czy pół wieku. Prawdziwa przyjaźń to coś więcej. To jeden dzień, który jest jak całe życie. To jedno słowo, które jest jak cały świat. To jeden przyjaciel, który jest jak rodzina.

Przyjaźń

Zobacz więcej