Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Wiecie kiedy można nazwać ludzi przyjaciółmi? Gdy zapłakany przychodzisz znienacka, a oni wiedzą co powiedzieć. Gdy wiedzą kiedy dać Ci kopa, i nie boją się Ci spojrzeć w oczy po powiedzeniu prawdy o wszystkim dookoła. Tacy którzy słysząc o Twoich marzeniach będą Cię wspierać, nieważne jak bardzo nierealne by były. Będą w Ciebie wierzyć, gdy sam w siebie zwątpisz.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń polega na tym, że nie trzeba mówić niczego na głos, a mimo to czuć się zupełnie zrozumianym. To jest to cenne uczucie domu - być, gdzie można milczeć bez skrępowania - i to jest tak bardzo przyjaźń... niż cokolwiek innego.

Przyjaźń

znak cytatu Przyjaźń nie jest ważna. To coś więcej - to nieoceniona wartość. Świat nie składa się z tych, którzy są zgodni na temat mody, polityki czy gry. Istnieje przyjaźń, a więc istnieje prawdziwa wartość.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciół poznaje się w biedzie. Kto w potrzebie nie odwrócił się od ciebie – to jest twój prawdziwy przyjaciel.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciele? złodzieje czasu.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciel to osoba, która zna piosenkę twojego serca i potrafi ją śpiewać, gdy ty sam zapomnisz jej słowa.

Przyjaźń

znak cytatu Troszczymy się o swoje zdrowie, odkładamy pieniądze, urządzamy mieszkania; lecz kto może powiedzieć z całą pewnością, czy nie jest prawdą, iż najbardziej potrzeba nam przyjaciół.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to coś więcej niż obecność. To magiczna moc zrozumienia, prawdziwa akceptacja, wierność w trudnych chwilach. To miłość, która nigdy nie wygasa. To najważniejszy skarb, jakim możemy dzielić się z innymi.

Przyjaźń

znak cytatu Przyjaźń zawarta w dzieciństwie to
jedyne, co nie umiera wcześniej niż my.

Przyjaźń

znak cytatu Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem.

Przyjaźń

Zobacz więcej