Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to nie jest coś co można nauczyć się w szkole. Ale jeśli nie nauczyłeś się znaczenia przyjaźni, to naprawdę nie nauczyłeś się niczego.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wysłuchaj, co mówi twój przyjaciel, a twój przyjaciel wysłucha tego, co ty mówisz.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe przyjaźnie nie są łatwe do uzyskania, to tak jakbyście tworzyli ciekawy ksedu, który trwa przez lata i przechodzi przez różne okresy, gdy rzeczy idą źle, przyjaciele są tymi, którzy cię wspierają.

Przyjaźń

znak cytatu Wszystkie wielkości świata nie są warte tyle, co dobra przyjaźń.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Absentem, qui rodit amicum, qui non defendit alio culpante, solutos qui capiat risus hóminum famamque dicacis, fingere qui non visa potest, comatissa tacere qui nequit, hic niger est, hunc tu, romane caveto!Kto obmawia przyjaciela, kto go nie broni wobec oskarźeń innych, kto cieszy się z wyśmiewań ludzkich i łowi plotki gadułów, kto potrafi zmyślać rzeczy nie widziane, a nie potrafi zmilczeć zawierzonej tajemnicy, jest czarnym charakterem, tego wystrzegaj się Rzymianinie!

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń nie jest potrzebna do przetrwania, tak jak woda i chleb. Ale bez niej, życie byłoby nie do zniesienia. Mówienie o przyjaźni znaczy mówić o tym co najpleśniejsze, najbezinteresowniejsze, najszczodrniejsze.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Z przyjacielem jedz, ale nie rób z nim nigdy żadnych interesów.

Przyjaźń

znak cytatu Bez przyjaciół życie staje się nijakie.

Przyjaźń

znak cytatu "Nie bądź jak lalka, to twoje życie, rób co chcesz, nie narzekaj, bo ktoś ma gorzej, ale idź przed siebie, dogoń czas i... życie."

Przyjaźń

znak cytatu Nie ważne gdzie jesteś. Czy jesteś 1/4 mili, albo w połowie drogi na całym świecie. Zawsze będziesz ze mną, Zawsze będziesz moim bratem

Przyjaźń

Zobacz więcej