Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawdziwi przyjaciele nie odwracają się od ciebie, tylko dlatego, że się rozwodzisz.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa przyjaźń nie jest o tym, kto był najdłużej, ale kto przyszedł i nigdy nie odszedł

Przyjaźń

znak cytatu Kiedy najbardziej ich potrzebujemy, ich nie ma ...
"PRZYJACIELE" ...

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń, podobnie jak jedność, zaczyna się od siebie. Jeśli nie jesteś w stanie życzliwości dla siebie, nie będziesz potrafił jej okazać innym. Przyjaźń zaczyna się od samodoskonalenia, od zrozumienia siebie, od akceptacji siebie. A potem jesteś w stanie otworzyć się na innych, przyjąć ich takimi, jakimi są, pokazać im życzliwość, która jest prawdziwa, a nie zależy od tego, co zyskasz w zamian.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń jest milczącym porozumieniem pomiędzy dwiema duszami, które nie potrzebują wyrażać słowami co naprawdę czują. Siedząc w milczeniu z prawdziwym przyjacielem, można poczuć, jak w pełni jesteś zrozumiany.

Przyjaźń

znak cytatu Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Z przyjacielem jedz, ale nie rób z nim nigdy żadnych interesów.

Przyjaźń

znak cytatu Ludzie przechodzą obok nas i znikają, ale są tacy, którzy zostają na zawsze. Bez względu na czasy, na sytuacje. Oni są jak słońce, które zawsze jest choćby za chmurami. Oni użytkują naszych snów, naszych tajemnic, są ze słońcem i z mrokiem, zdesperowani, a równocześnie wierni do końca. Takie jest prawo prawdziwej przyjaźni: bez użalu, bez pamięci i bez żądań.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Stare przyjaźnie nie rdzewieją. Na długą drogę przyjaźń jest potrzebna. O niej myślisz, gdy jesteś sam. Dobra przyjaźń podwoi twoją radość i podzieli twój smutek.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W ciągu dwóch miesięcymożna zdobyć więcej przyjaciółinteresując się innymi ludźmi,niż przez dwa lata starając się,by inni zainteresowali się nami.

Przyjaźń

Zobacz więcej