Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dobrze, że nie ma człowieka bez wad, bo taki człowiek nie miałby też przyjaciół.

Przyjaźń

znak cytatu Tylko u boku przyjaciela mogła liczyć na to, że jeszcze nieraz się uśmiechnie.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to nie tylko cenne skarby, to przede wszystkim troska, zrozumienie, nigdy śpiąca czujność, a przede wszystkim czytelne oblicze, które nawet w czasie burzy mówi: jestem z tobą.

Przyjaźń

znak cytatu Jeżeli budujesz jakiekolwiek relacje z ludźmi, czy to przyjaźń, miłość, czy cokolwiek innego, nie ignoruj. Rozmowa nawet najtrudniejsza jest lepsza niż cisza, która nie wiadomo co znaczy. Czasami nie ważne jak cierpliwy potrafisz być, jeśli nie wiesz co się dzieje, to czujesz się niepewnie... Czasami brak słów jest gorszy niż najgorsze słowo.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciel się zmieni, gdy pusto w kieszeni.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Friendship is like money: easier made than keptprzyjaźń jest jak pieniądze: łatwiej ją zdobyć niż utrzymać.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Powiedz mi, kto są twoi przyjaciele,a powiem ci, kim jesteś.Od tej zasady historia zna jeden wyjątek:Judasz, którego znajomościom nic nie można zarzucić.

Przyjaźń

znak cytatu Dla mnie przyjaźń jest dużo "grubsza" niż miłość. Związki miłosne trwają, bo mają aspekt intymny. Przyjaźń musi być czule pielęgnowana, choć nie podpiera się erotyką. To, że do siebie zadzwonimy albo pójdziemy parę razy na imprezę, to za mało. Trzeba też się dobrać. Czekać wytrwale na osobę, której my będziemy pasować i która będzie pasowała nam. To wcale nie jest łatwe.

Przyjaźń

znak cytatu Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa…

Przyjaźń

Zobacz więcej