Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Anybody can sympathize with the sufferings of a friend,but it requires a very fine nature to sympathizewith a friend`s successkażdy umie współczuć przyjacielowi w nieszczęściu,ale trzeba bardzo szlachetnej natury,żeby cieszyć się z sukcesu przyjaciela.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźnia to coś więcej niż obowiązek. To po prostu sposób, w jaki nauczyliśmy się pokazać, jak bardzo komuś na nas zależy. Przyjaciele to ci, którzy wiedzą o tobie najgorsze, a mimo to widzą w tobie to, co najlepsze.

Przyjaźń

znak cytatu Prawdziwa przyjaźń nie polega na tym, by być nieodłącznym, ale na tym, by móc się dzielić i nic nie tracić.

Przyjaźń

znak cytatu To takie dziwne
usłyszeć ,, Musimy
się kiedyś spotkać"
od osoby, którą
kiedyś widywałaś codziennie.

Przyjaźń

znak cytatu Chcę zawsze wszystko wiedzieć o nowych przyjaciołach, a nic o starych.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe przyjaźnie nie są łatwe. Są rzadkie, trudne do znalezienia i trudne do utrzymania, ale są one największym skarbem jaki możemy odnaleźć. Te relacje są tak cenne, że stają się naszym drugim ja, pokazują nam, kim naprawdę jesteśmy i na co nas stać.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W naszych nieszczęściach poznajemy przyjaciół. W nieszczęściach przyjaciół poznajemy siebie.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie próbuj "grać" z przyjaciółmi.

Przyjaźń

znak cytatu Trzy rzeczy nie da się ukryć: kaszel, bieda i miłość. Czwartą z tych rzeczy jest przyjaźń. Przyjacielem nie staje się się od razu. Przyjaźń to nie tylko chwila zauroczenia jak w miłości, to wspólne przeżyte doświadczenia, walka z codziennością, to niekończące się opowieści wieczorami przed snem, to radość z sukcesów drugiej osoby, to wsparcie w trudnych chwilach. Przyjaźń to cennik wartości, które posiadamy.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to coś więcej niż obecność. To magiczna moc zrozumienia, prawdziwa akceptacja, wierność w trudnych chwilach. To miłość, która nigdy nie wygasa. To najważniejszy skarb, jakim możemy dzielić się z innymi.

Przyjaźń

Zobacz więcej