Akop Szostak boleśnie o rozstaniu z żoną - "Ponoszę wielką odpowiedzialność"

Sylwia i Akop Szostakowie przez lata uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Gdy para ogłosiła rozstanie, dla wielu osób był to ogromny szok. Po dwóch miesiącach od przekazania, że nie są już razem, Akop udzielił wywiadu dla Żurnalisty.

Niedawne ogłoszenie rozstania Sylwii i Akopa Szostaków zaskoczyło wiele osób, zwłaszcza że przez dekadę byli uważani za jedną z idealnych par polskiego show-biznesu. 

Po dziesięciu latach małżeństwa, para zdecydowała się zakończyć swój związek, co ogłosili w emocjonalnych wpisach na Instagramie. Ujawnili, że ich relacja przeżywała kryzys przez dłuższy czas, pomimo prób ratowania małżeństwa z pomocą terapeutów. Rozstanie stało się jeszcze bardziej kontrowersyjne, kiedy w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje o możliwych romansach Sylwii, jednak była partnerka Akopa zdementowala te pogłoski.

Akop Szostak o rozstaniu z żoną

Wiele osób spodziewać się mogło, że w końcu Akop i Sylwia zaczną prać publicznie brudy, jednak nic nie wskazuje, że to w ogóle nastąpi. Znany trener był ostatnio gościem w podcaście Żurnalisty. Akop w rozmowie z dziennikarzem postanowił skomentować swoje życie po rozstaniu w sposób, który wielu uznało za wyjątkowo dojrzały i godny naśladowania. Mimo osobistego bólu i rozczarowania, Akop wyraził szacunek do swojej byłej żony, podkreślając, że ich wspólnie spędzone lata były cenną lekcją życiową, a nie porażką.

My wiele razy mówiliśmy, że byliśmy na terapii, próbowaliśmy. To nie jest tajemnica. (…) Pamiętaj, że dziś, ja mówiąc jakiekolwiek słowa, ponoszę wielką odpowiedzialność, bo to, co powiem, będzie miało wpływ na mnie i na nią. Uważam, że dżentelmeni nie mówią o swoich byłym i tego chciałbym się trzymać, dlatego nie będę wdawał się w szczegóły, co nie wyszło - mówił Akop Szostak

Akop opisał Sylwię jako „cudowną kobietę, która nauczyła go wielu wspaniałych wartości”. Mówił o niej z ciepłem i szacunkiem, co jest rzadkością w dzisiejszym świecie pełnym publicznych rozwodów i dramatów. 

To jest cudowna kobieta, która nauczyła mnie wielu wspaniałych wartości i tak będę to zawsze pamiętał. Uważam, że nie była to porażka, to cenna lekcja, którą będę do końca życia pamiętał i za którą będę wdzięczny. Wszystko, co było złe, też było lekcjami i dla mnie i dla niej. Na pewno każde z nas doświadczyło od siebie nawzajem zarówno dobrych, jak i te gorszych rzeczy. Chcę tylko wierzyć, że tych lepszych zawsze było więcej i do końca życia tak będziemy siebie pamiętać. Czy to była porażka? Nie, to była piękna historia” – dodał w podcaście Żurnalisty

Zdjęcie Akop Szostak boleśnie o rozstaniu z żoną - "Ponoszę wielką odpowiedzialność" #1

Udostępnij: