Jesteś typem samotnika? Ten test pozwoli Ci to sprawdzić!

W sieci znajdziemy mnóstwo psychotestów, których twórcy cieszą się sporą popularnością. Ten, który mamy Wam do zaproponowania pozwala sprawdzić, czy z natury jesteś samotnikiem, czy jednak potrzebujesz do funkcjonowania obecności innych osób. Zobacz, co pierwsze rzuciło Ci się w oczy na poniższym obrazu, a dowiesz się, czy jesteś introwertykiem.

Czym charakteryzuje się typ samotnika?

Typ samotnika wielu osobom może kojarzyć się z człowiekiem, który na pewno cierpi i jest mu źle ze sobą. Jak się jednak okazuje, nic bardziej mylnego. Samotnik nie jest wcale osobą odrzuconą przez innych.

Można tym samym śmiało stwierdzić, że jest w tym jakaś sprzeczność, ale typ samotnika mimo wszystko optymistycznie patrzy w przyszłość. Warto podkreślić, że taka osoba posiada niewielu przyjaciół, bo najlepiej czuje się w swoim towarzystwie. Samotnie spędzony czas pomaga utrzymać introwertykowi kontakt ze swoim wewnętrznym ja, ze swoimi myślami i emocjami. W efekcie czas spędzony w samotności buduje w samotnikach silną osobowość.

Świadomie wybrana samotność jest zjawiskiem postrzeganym jako „moment wyłączenia”. Typ samotnika nie próbuje uciec ani unikać ludzi. Nie zaniedbuje też budowania więzi, które są dla niego istotne.

Sprawdź, czy jest typem samotnika!

Psychotest: Czy jesteś z natury samotnikiem?

Aby poznać odpowiedź na to pytanie wystarczy, że spojrzysz na poniższy obrazek. Co na nim widzisz?

ZOBACZ TAKŻE: Jaką masz osobowość? Rozwiąż 70-letni test, który zdradzi wszystkie tajemnice!

Zdjęcie Jesteś typem samotnika? Ten test pozwoli Ci to sprawdzić! #1

1. Tuląca się para-jeżeli pierwsze, co rzuciło Ci się w oczy, to para zakochanych, wiedz, że nie jesteś typem samotnika. Lubisz przebywać wśród ludzi i to właśnie towarzystwo innych osób napędza Cię do działania. Masz wielu przyjaciół i bardzo dbasz o swoich bliskich. Jesteś w stanie zrobić dla nich naprawdę wiele. Nie lubisz przebywać sam ze sobą, bo to właśnie energia innych ludzi daje Ci chęć do życia.

ZOBACZ TAKŻE: Jaką posiadasz osobowość? Odpowiedz na 4 proste pytania, aby poznać samego siebie!

2. Dziecko-jeżeli to dziecko pierwsze rzuciło Ci się w oczy, wiedz, że jesteś introwertykiem. Lubisz, a nawet wolisz spędzać czas tylko w swoim towarzystwie, bowiem wówczas czujesz się najlepiej. Choć czasami odczuwasz w związku z tym wyrzuty sumienia, to nie jest to nic złego. 

Udostępnij: